Avrupa’da Yaşayan Müslüman Tesettürlü Hanımlar bulundukları ülkede tesettür ağabeye veya kıyafet ürünü bulmakta büyük güçlük yaşamaktadırlar.

Olanakların kısıtlı olması ve kitlenin cılız olmasından dolayı böyle bir teşebbüs mevzubahisi olmamakla beraber olan tesettür mağazaları muhtelif ürün yelpazesine dominant değiller, türkiye’de bu gidişat çok aksi bir biçimde dünyanın tesettür giyim merkezi olmayı muvaffak olmuştur.

en yeni modeller ülkemizden dünyanın tüm ülkelerine sevk edilmektedir, uzun senelerdir sektörde tesettür giyim üreticliği yapan ve yurtdışına uzun senelerdir tesettür giyim tedariği sağlayan kibar tekstil olarak 2013 senesinde girdiği online tesettür giyim sektöründe süratle ilerlemektedir.

Yurtdışına ilk tesettür kıyafet ihracatı yapan yerli şirketlerden biri olan kibar tesettür kargo fiyatı almadan yalnızca 3 gün içinde avrupa’ya ve öbür ülkelere Gümrük meselesiz gönderi teslimatı yapıyor.

sitemiz üzerinden yapacağınız ağabeye ve kıyafet alışverişlerinde muhtelif kampanyaları takip ederek uygun maliyetlere alışveriş yapabilirsiinz.

2017 tesettür ağabeye modelleri yeniden göz dolduruyor kibar tesettür ve özel tasarımcılar imzalı özel tesettür ürünleri görücüye çıktı yeni sezon modellere erişmek için https://www.zariftesettur.com/ağabeye adresini ziyaret edebilirsiniz..

Türkiye siparişlerinde fiyatsız metamorfoz ve iade garantisi ile alışveriş yapabilir ürün fiyatını kapıda ödemeli olarak yapabilirsiniz.

Kibar tesettür türkiye içinde tüm bölgelere kapıda ödeme hizmeti vererek güven statüsünü üst tasarıda yakalamaktadır.

Yurtdışına kapıda ödemeli tesettür giyim hizmetimiz ne yazıkki bulunmamaktadır bunun en büyük nedeni ise henüz ülkemiz’de böyle bir hizmetin bulunmamasıdır.

Yurtdışına western veya kredi kartınız ile fiyatsız kargo hizmetimizden yararlanarak sipariş verebilirsiniz binlerce mutlu alıcımızdan biride siz olabilirsiinz.

Türkiye’nin ve avrupanın en büyük giyim sitelerinden biri olan kibar tesettür avrupa alıcılarımız için tam ihtimallerini seferber ederek en aktüel yeni moda tesettür kıyaferlerini satın alınmasını sağlıyor.

gümrük tasasına geç geldi tasasına son yalnızca 3 gün’de avrupa’ya süratli teslimat kibar tesettür ile muhtemel..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X