Bayanlar, özel günlerde dikkatlerin onlarda olmasını tutku ederler. Her bayan hoş giyinmeyi hak eder. Bu sebeple dikkatli ve itinalı bir biçimde özel günlere hazırlanan bayanlar için, nitelik en ehemmiyetli faktördür. Nitelikli ve şık duruş sergilemek isteyen bayanlar, tesettür ağabeye alternatifleri sayesinde kendi stillerine uygun ürünleri bulmakta zorlanmayacak. Renk renk ve desen desen parçalayan ağabeyeler ile her özel gün civarlarında isminizden laf ettirmiş olacaksınız. Deri renginize, boyunuza ve beden miktarınıza dikkat ederek seçeceğiniz tuvaletlerin sonrasında, ortaya enfes bir görüntü çıkacaktır. Bu sayede gün boyu resim çekilmek ve anı ebedileştirmek isteyeceksiniz. Beğendiklerinizle beraber her anın değerini kendinizi hoş sezerek geçirmiş olacaksınız.

Tesettür Ağabeye Modelleri

Pek çok alternatif arasından, yere ve civara göre seçilen ağabeyeler ile kendinizi mutlu sezeceksiniz. Ağabeye alırken ehemmiyetli mevzular arasına niteliği ve dikimi girmektedir. Nitelikli kumaşı ve iyi dikimi sayesinde bir hayli ağabeye özel günlerinizde sizlere eşlik ediyor. İstenilen pek çok renkte bulunan ürünler sayesinde, her bayan kendi zevkine göre ağabeye tercihi yapabilmekte. Mürdüm renginde, belden alta bol kesim planlanan ve ayrıntıları bulunan bir tuvaleti, aynı kumaştan ve aynı renkten bir eşarp şal ile kullanmanız iyi olacaktır. Tuvaletlerde gri renk ayrı bir hava katmaktadır. Her işlemeyi basitlikle kaldırabilen gri renk ağabeyeler, özel gününüzde ışıl ışıl olmanızı sağlayacak. Özellikle kına gecesinde seçim edilebilecek kırmızı renk ağabeye, özel gecenizde şık olmanızı sağlıyor. Püskül ayrıntıları bulunan, gri renkte bir tuvaletin içerisinde kendinizi çok mutlu sezeceksiniz.

Ağabeye Çeşitleri

Mint rengindeki göğüs kısmı dantel işlemeli ağabeye, görünüşü ile sizleri mutlu kılıyor. Görenleri hayran vazgeçen nitelikli ağabeye tasarımları ile kendinizi her daim şık ve azametli sezeceksiniz. Kol ayrıntıyı tüylü, bir omuz kısmı fırfır ayrıntılı pudra, mürdüm, mint ve kırmızı renklerinde ağabeye modelleri sizleri heyecanlandırmak için var oluyor. İnce fiziğe sahip bayanlar için, lacivert rengindeki işlemeli ve tül ayrıntılı bedene oturan model tuvaleti kaçırmak istemeyeceksiniz. İnce lacivert tül şallar ile kullanacağınız tuvaleti, lacivert topuklu pabuçlar ile bitirmek hoş bir netice doğuracaktır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X