Tesettür modasında rahatlık ön tasarıda olunca kuşkusuz ki ilk akla gelenlerden biri kıyafetlerdir. Kıyafetler çok şık olmasının yanı gizeme istediğiniz zaman, istediğiniz yerde tercihen kullanabileceğiniz kombinler sunmaktadır. Tesettür modasında tunik modeller ise öbür rahat parçalar arasında yer almaktadır. Dışarı çıkarken hemen üzerinize geçirip çıkabileceğiniz yeni sezon tesettür tunik modeller, tamamen pratik bir biçimde kullanılabiliyor. Değişik değişik renklerde ve desenlerde modelleri ile beraber yeni sezona damga vuracak olan yeni tesettür tunik modeller, hem rahat olup hem de şık bir görünüme sahip olmayı dileyenlerin en gözde parçaları arasında bulunuyor.

Özel Günler İçin Tesettür Modası

Özel günlerinizde çok şık olmak ve kendi stilinizi sunabilmek için kullanabileceğiniz her biri birbirinden hoş tesettür ağabeye modeller, yeni sezonda da göz akdikeni tasarımlarıyla kadınlar için sunulmaktadır. Dantel, kadife ve inci gibi ayrıntılara sahip ve bu ayrıntılar sayesinde çok ihtişamlı hale getirilen tesettür ağabeye modeller, sizlerin özel gününüzde yıldız olmanızı sağlıyor. Değişik beden miktarları için oluşturulan seçenek vücutlara sahip tesettür ağabeye modelleri, sizi özel gününüzün en çok konuşulan bireyi haline getirecektir.

Tesettür Ferace Modasında En Şık Tasarımlar

Tesettür modasında ferace modelleri çok uzun senelerdir yaşamımızda ki yerini sağlam bir biçimde gözetmektedir. Boy uzunluğu yere kadar olan ve değişik bedenler için değişik kalıp alternatifleriyle planlanmış ferace modelleri, her zaman ve her mevsimde kullanılabilinir bir tesettür modası parçasıdır. Kumaşların özelliği sebebiyle yaz mevsiminde terletmeyen, kış mevsiminde üşütmeyen biçimde planlanıp üretilen ferace modellerinde, yeni sezon için sadeliğin ön tasarıda olduğu hareketli ve rengarenk kumaşlar planlanmış ve kullanılmıştır.

Ferace modellerinde bulunan en büyük avantaj, kullanımının çok basit ve pratik olması sebebiyle günlük yaşamı kolaylaştırmasıdır. Bu sezonda yer alan modellerin, ananesel modellerden değişik olarak dikkat çekici bir görünüme sahip olmaları, hem stilinizi yansıtacak hem de rahat etmiş olmanın sevincini yaşayacaksınız.

Şayet hem rahat olmak, hem şık görünmek, stilimi yansıtmak istiyorum ya da özel günlerimde giyebileceğim değişik tasarım tesettür giysilerim olsun istiyorum diyorsanız, ferace, ağabeye, tunik ve ağabeye modellerine göz atmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X