Yeni Sezonun En Moda Renkleri İşte Bunlar

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Her yıl, Pantone; renk mevzusunun azami otoritesi, yeni sezonun renk trendlerine söylüyor bizlere. Bu trendler her ülkeden gelen moda otoritelerinin katılımıyla tanımlanıyor. Renkler, gardırobu bir anda enerjiyle dolduran etmenler. Bu sebeple, bazen bir aksesuar bazen de bir cekette de olsa onları kullanmayı umursamama etmeyin deriz. Yeni sezonun gözde renklerine gelince… İşte Güz-kış 2016/17 koleksiyonumuzda da değişik seçeneklerini bulabileceğiniz gözde tonlar:

IRMAK MAVİSİ: Yazın canlı, boncuk rengi mavisi yerini daha dingin, daha koyu ama yeniden de oldukça enerji dolu bir maviye vazgeçiyor bu sezon. Derelerin bulutlara göre kimi zaman yeşile kimi zaman da petrole kayan mavisi, özellikle bluz ve kıyafetlere çok yakışıyor.

ŞARAP KIRMIZI: Kırmızının çok değişik tonları var. Capcanlı sancak kırmızısından tutun da yazın bolca kullandığımız mercan kırmızısına. Yeni sezonun kırmızısıysa esinini şaraptan alıyor. Koyu, yoğun ve son derece kadınsı bu ton kışın tok kumaşlarıyla birleşerek şık kıyafetlerde ve kimono kesim ceketlerde karşımıza çıkıyor.

HARDAL SARISI: Güneşin enerji veren sarısından hoşlanıyoruz. Bu mevsimde de ondan bırakmak zorunda değiliz. Azıcık koyulaşarak hardal rengine kayan bu sarı, tuniklerde ve pantolonlarda değişik bir çizgi tutmak isteyenlere hitap edecek.

Bir önceki yazımız olan Elegan Kumaşları Nasıl Giyip Kuşanmalısınız? başlıklı makalemizde elegant elbiseler ve süet kumaşlar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.