Yeni sezonda moda anlamında damga vuran modeller arasında tesettür giysi modelleri de karşımıza çıkmaktadır. En özel günlerde davetlerde veya yemeklerde tüm dikkatleri üzerinizde toplayabileceğiniz yeni ve şık tasarımlar yeni sezon içerisindeki yerlerini almış bulunmaktadır. Fakat yeni sezonda özellikle tesettür modası anlamında hangi stil kıyafetler seçim edilmelidir? Tesettür giyiminde bu sezonun damga vuran moda renkler nelerdir? Bu sualler bağlamında tesettür giyimi noktasında akla gelen tam markalar birbirleriyle yarışa girmiş bir haldedir diyebiliriz.

YENİ SEZON TESETTÜR GİYİMİNDE ÖNE ÇIKAN AYRINTILAR NELERDİR?

Yeni sezon tesettür giyiminde birbirinden değişik çeşit çeşit tasarımlar moda içerisinde yerini almış bulunmaktadır. Bu bağlamda özellikle tül ayrıntıyı bulunan tesettür giysiler zerafet konusunu bırakılamaz alternatifler arasındadır. Ayrıca bu stil giysilerin göğüs omuz ve kol kısımlarında kullanılan ince ayrıntılı operasyonalar da bu sezonun en trend stilleri arasındadır diyebiliriz. Tabi ki giysilerdeki tam bu ince ayrıntıların ve nazik detayların yanı gizeme renk tercihinde de en moda ve trend olan renkleri seçebilmek ve geçimli bir biçimde giyinebilmek de son derece ehemmiyetlidir. Peki, yeni sezonun en meyil tesettür renkleri nelerdir?

TESETTÜR GİYİMİNDE YENİ SEZONUN TREND RENKLERİ NELERDİR?

Hiç kuşkusuz ki giyim noktasında renkler de modayı tesiri altına alarak popülerlik kazanan en ehemmiyetli ayrıntılar arasındadır. Yeni sezon tesettür giyiminde en moda ve trend renkler arasında en başta gelen rengin mor ve kırmızı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şayet sizler de modaya uygun bir renk arayışındaysanız bu renkleri gönül rahatlığı ile seçim edebilir ve giyim dolabınızda, modaya uygun biçimde zenginlik kazandırabilirsiniz. Bu renklerin yanı gizeme seçenek olarak seçim edilebilecek öteki trend renkler olarak da mürdüm, lacivert ve zümrüt renklerini de sayabiliriz.

TESETTÜR GİYİMİNDE YENİ TREND: SADELİK

Tesettür giyimi modasına ait olarak belirtilen tüm bu bilgilerin yanı gizeme yeniden ehemmiyetle belirtmek gerekir ki yeni sezon giyimde en trend noktalardan birisi de sadeliktir. Sizler de tesettür giyiminde modaya geçim sağlamak ve sadelikten yana şıklığınızı gözetmek istiyorsanız ince ayrıntılarla süslenmiş fakat şık olduğu kadar da sade gözüken giysileri ve ağabeye modelleri seçim etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X