Her yıl şubat sonunda tesettür giyim sektöründe yeni sezon tesettür giyim modelleri çıkmaya başlar.

Geçen yıl’nin uysal geçmesi bu yılı dahada hareketli kılacaktır,Şöhretli tesettür giyim tasarımcılarına yer verdiğimiz kibar tesettür’de Zorunlu görüldüğünde Üzüntüyeler ve eklemeler yapılmaktadır.

Emelimiz Alıcılarımızın Daimi Online mağazası olabilmek, ödedikleri paranın karşılığını almalardır tabi bizlerde kazandığımız paranın hakkını aşırısı ile vermeliyiz.

Son Aylarda Yaptığımız sepette %20 indirim kampanyamız ve Yurtdışına Fiyatsız Posta Servisimiz ile pozitif neticeler aldığımızı söylemeliyiz.

Biz istediklerinizi veriyoruz , Hem nitelikli hem ucuz olsun Kibar’te Mevcut, Yurtdışına Fiyatsız kargo Hizmeti İlk başlatan ve devam ettiren kibar tesettür’dür.

Yurtiçi yurtdışı 3 gün’de kargo dedik yaptık, Yurtdışı alıcılarımız bu gidişata çok şaşırsada, Kibar tesettür söylediği söz verdiği her işlemi zamanında yerine getirmektedir.

Senelerini Tekstil’e ve bilişim’e vermiş bir uzman kadro ile idarenen kibar tesettür, Sektördeki en uzman bilgi sahibi personel’ede bünyesinde yer vermektedir.

7/24 online dayanak hizmeti veren tek işletmeyiz diyebiliriz, Online dayanak ile saat farkı olmaksızın bize erişebilirsiniz. Mailleriniz En geç 1 saat içinde yanıtlanıyor. Online dayanak ile 0-2 dk içinde süratli dönüş alabilirsiniz.

Whatsapp Dayanak takımları 7/24 iş başında saat çok geç oldu rahatsız etmiyim demeyin…

Kibar Tesettür 7/24 whatsapp ile hizmet vermektedir. Yalnızca Sesli çağrılarınız 9 -19 arası cevaplanmaktadır.

İstisnai gidişatlarda saat 12’ye kadar Telefonlarınız yanıtlanabilir.

Tesettür Giyim‘in lider markası olan kibar Moda, Tesettür ağabeye modellerinde ve büyük beden ağabeye modelleri‘nde oldukça iddalıdır. İtinayla seçilmiş ağabeye modelleri son kullanıcı ile buluşmadan evvel uzaman takımlarımız ürün niteliğini kalıp standart’ını ve değişik ayrıntıları araştırıp onay verdikten sonra sitemizde yayına girmektedir.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde içiniz çok rahat olsun acaba bunu aldım yerine başka birşeymi kazanç, Rengi ekranda durdugu gibimi sualleri Sorabilirsiniz fakat hayal kırıklığı yaşamıyacağınızı öğrenmenizi isteriz.

Yurtdışından Binlerce Alıcımız kezlerce bizi seçim ediyor, Bunun en büyük nedeni saydam olmamız ürün niteliğimizin yüksek olması ve fiyatsız kargo ile 3 günde ürün teslimatı yapıyoruz.

Üstelik GÜMRÜK PROBLEMİ YOK.bu mesele ile alıcısını karşılatmayan tek Online giyim Şirketiyiz.

Türkiye içinde muhtelif işletmeler başkalaşım var demesine karşın hatta sitelerde Fiyatsız başkalaşım ve iade denmesine karşın altına küçük bir ibare ile anekdot: özel tasarım ürünlerin iadesi bulunmamaktadır. gibisinden alıcıyı kandırmaya müteveccih davranışlar sergilenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X