Sizin de bildiğiniz gibi tesettür giyim şahane kombinlerin olduğu bir giyim cinsi. Şayet siz de bir kombin arıyorsanız size özel bir köbini bulacağınızdan hiç çüpheniz olmasın. Şayet bir stil sahibi kadınsanız tesettür giyimde kendinize özel, şık bir tasarım oluşturabilir, büyüleyici bir hanımefendiye dönüşebilirsiniz. Zaman geçtikçe tesettür giyim büyümekte ve çok stil kombinler ortaya çıkmakta. Ortaya çıkan kombinler de kadınları oldukça etkilemekte. Bundan dolayı da bu alanda kendinize bir stil oluşturmanız da zaman geçtikçe basitleşmekte. Sizlere bir nasihat verecek olursak bir eşarp modeli ve bir gömlek kombiniyle gerçekten de etkileyici bir netice alabilirsiniz. Bu kombin tesettür giyim kombinlerinde sizi çok kibar gösterecek bir kombin.

Tesettür giyim mevzusunda bazı kadınlar çok tereddüt kalmaktalar. Onlara da bir nasihat verecek olursak özellikle kış aylarında pelerine büyük umursayın deriz. Zira pelerinler hem sıcak yakalamakta hem de oldukça hoş ve toplu göstermektedir. Pelerin olarak uzun ve şık paltoları seçmenizi öneririz. Her kadına yakışır mı öğrenemeyiz ama bir renk önerisi de isterseniz kırmızı rengi seçebilirsiniz. Kırmızı renk canlı bir renk olduğu için sizi daha da bir kalemtıraş, büyüleyici hoşlukta bir kadına dönüşeceksiniz. Hakikatinde tesettür giyim oldukça hoş bir giyim stili. Zira tesettür giyim içerisinde oldukça değişik kıyafetler var. Dilediğiniz kombini oluşturma fırsatı sizin elinizde.

Tesettür Giyimde Bir Rahatlık:Ferace

Feraceler tesettür giyim içerisindeki oldukça rahat elbiselerdir. Tarihi Osmanlı zamanına kadar direnmektedir. Günümüzde de oldukça fazla kullanılan feracenin de değişik tasarımları mevcut. Yeniden tesettür giyim için tereddüt kalmışsanız ferace bütün size göre olabilir. Feracenin bir çok avantajı bulunmakta. Bu avantajlardan birisi yeniden tesettür giyim için de bir avantaj olan çok basit bir biçimde kombinlenebilmesi. Başka bir avantajına daha bakacak olursak feraceler dışarıya çıkarken de basitçe giyebileceğiniz elbiselerden. Şayet bir ferace almak isterseniz feracenin tasarımından daha da ehemmiyetli olan bir şeye dikkat etmelisiniz: Feracenin kumaşı. Tasarımıyla sizi etkileyen bir ferace olabilir fakat bizim nasihatimiz sıhhatinizi gözetecek kumaşları seçim faktörüz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X