Öğreniyoruz, siz henüz tatil tasarılarınızı yapıyor, yazlık gardırobunuzun beceriksizlerini bitiriyorsunuz. Öte yandan Faik Sönmez tasarım takımı, hummalı bir çalışma neticesinde 2013-2014 Güz-Kış modellerini bitirdi dahi!

Yeni sezonda Faik Sönmez’de değişik trend başlıkları bekliyor olacak sizleri. Her ne kadar güz üzüntülü bir mevsim olarak bilinse de, koleksiyondaki canlı renkler ve birbirinden hoş parçalar güz-kış koleksiyonunu son derece devingen hale getiriyor.

Kesimlerde yüksek emin etekler, dökümlü pantolonlarla 1950’lerin kadınsı bayanı dikkat sürüklerken, kamuflaj desen ve haki yeşil tonlarının ön tasarıda olduğu spor alternatifler de var.

Reklam kampanyası çekimleri geçtiğimiz hafta bitirilen koleksiyon, Ağustos ayının ikinci yarısında yavaş yavaş mağazalarda yerini almaya başlayacak.

Son derece cümbüşlü geçen reklam kampanyasının çekimleriyse iki günlük hummalı bir çalışma neticesinde bitirildi. Bir kısmı stüdyoda asıllaştırılan çekimin bir kısmı da Yeniköy’deki Avusturya Konsolosluğu’nun değişik atmosferinde asıllaştırıldı. Amerikalı Top Model Candice Huffine yeniden kampanyanın suratı oldu. Resimler Emre Ünal’a styling ise Mahizer Aytaş’a ait…

Bir önceki yazımız olan İndirim Zamanı Bunlara Uymalısınız! başlıklı makalemizde indirim tüyoları ve indirimlerde ne yapmak gerekir hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X