Rastgele bir biçimde uğraşmadan doğrudan kombin yapma olanağı veren birbirinden farklı tesettür ekip çeşitleri, özellikle günümüzde hanımların davetliliğe giderken en çok seçim ettikleri alternatifler arasında yer almaktadır. Yeni sezon kapsamında da hanımların suratını güldürecek olan birbirinden şahane alternatifler, moda uzmanlarının mükemmel düşünceleri kapsamında en trend modellerle piyasaya sunulmuş gidişattadır.

Özellikle yalnızca konukluk için değil aynı zamanda özel davet ve organizasyonların yanı gizeme dışarı çıkıp dostlarla bir kafeye giderken de şahane bir izlenim uyandıran ekip çeşitleri, farklı yaş kriterlerine bağlı olarak sevinçle seçim edebilir. Bunlara artı olarak üstelik tüm hanımlar evinde konukları ağırlamak için de yeniden gündüz ya da akşam rahatlıkla bu şahane kombin yapan elbiseleri seçim edebilmektedir.

Yeni sezon kapsamında birbirinden şahane ekip modelleri

Özellikle yeni sezon içerisinde birbirinden şahane ekip modelleri daha sarih ve parlak renkler olarak ön tasarıya çıkıyor. Cıvıl cıvıl görünümleri ve şahane desen ile aksesuarları altında yapımları asıllaştırmış olan ekip alternatifleri, mükemmel bir kombin altında geçim sağlama olanağı vermektedir. Özellikle omuz kısımları simli bir biçimde aksesuar ilave etmeli olarak hazırlanmış ekipler, aynı zamanda bol tasarımı sayesinde hatıraların gün içerisinde uzun saatler elbise üzerinde dursa bile hiçbir biçimde rahatsızlık vermeyecek bir tasarım altında hazırlanmış görünüyor. Aynı zamanda yeniden omuz ile beraber göğüs kısmı tamamen birleştirilmiş desenlerle bezenmiş aksesuarlar kapsamındaki ekipler, ayrıca hoş bir izlenim ortaya çıkarmaktadır.

Şahsi seçimler kapsamında tercih yapılabilecek birbirinden hoş ekip modelleri

Özellikle bu yıl kolye aksesuar tasarımları ile hazırlanmış ekip alternatifleri, bedeni saran özelliği sayesinde apayrı bir izlenim ortaya çıkarmaktadır. Üst kısmında özel olarak hazırlanmış güzel desenli dantel misalleri de, apayrı biri görseli kıyafete sunmaktadır. Ayrıca ister tek renk istenirse de altı üstü değişik renkler dahilinde şahane bir kombin yaratmış misaller de yeniden günümüzde ön tasarıya çıkmaktadır. Moda uzmanlarının mükemmel emekçiliği ile piyasaya sunulan birbirinden şahane ekip alternatifleri dahilinde, ikili misalleri yanı gizeme üçlü misaller arasındaki ceket ilave etmesi altında, neşeli bir seçim yeniden yapılabilir. Çok uygun maliyetler kapsamında da tüm hanımlar bu ekipleri gardıroplarına ilave edebilir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X