Çiçek desenli tesettür kıyafet modelleri hem nostaljiyi yansıttığı için hem de çağdaş bir kumaş tamlığına sahip olduğu için fihristler içerisinden seçilip en fazla siparişi verilen kıyafet cinslerinin başında geliyor. Bunun dışında olağan miktarlardan bunalan hanımlar için asimetrik kesimlere sahip ve hareketli görünümleri ile bir canlılığın sembolü haline gelen kıyafet modelleri de mevcut. Lazer kesim olan ve düz şeritler halinde müthiş bir orantıya sahip olan kıyafetler de ek alternatifler arasında bulunuyor. Bu yılın en moda kıyafet modelleri arasında artık bir olağan olarak kabul edilen ve her yaşta hanımın rahatlıkla giyip muhtelif düğünlerde ve bir araya gelme alanlarında talep-ı endam ettiği dantelli kıyafetler yer alıyor. Danteller giysinin gövde kısmını süsleyebildiği gibi etek kısımlarında da ayrı bir tasarım şahanesi olarak göz doldurmayı muvaffak oluyor.

Seçenek Tesettür Kıyafet Modelleri

Nakışlı olan modeller de seçenek tesettür kıyafet modellerinin başında geliyor. Nakışlar orta yaşlı hanımlar kadar genç hanımların da alışveriş listelerini doldurmaya devam ediyor. İsteyenler mürdüm ve somon gibi göz kamaştırıcı, değişik ve cazip renk alternatifleri arasından seçimlerde bulunabiliyor. İsteyenler için simli alternatifler de mevcut.

Tesettür Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hanımlar tesettür kıyafet alırken kesinlikle sınama yoluna gitmelidir. Ancak online alışveriş yapan hanımlar için böyle bir ihtimal ve olasılık mevzubahisi olmadığı için beden boylarını ve kumaş özelliklerini iyice inceleyip buna göre karar vermeleri daha sonra iade ya da metamorfoz süreçleri ile uğraşmamaları ismine kritik bir ehemmiyet taşıyor. Bunun dışında kesinlikle maliyet karşılaştırmaları yapılmalı ve en uygun olan kıyafet modelleri seçim edilmeli.

Kıyafetler uzun vadeli olarak, bazen senelerce süren bir zaman döngüsünde giyildiği için kesinlikle iyice incelenip alınması gereken giyim cinsleri arasında bulunuyor. Bunun dışında sırf ucuz diye kendi stilini ve alkışını yansıtmayan giysileri daha sonra pişmanlık yaşamamak ismine satın almamakta fayda var. Şekil ve renk geçimi de salt surette korunmalı, çok parlak ya da sönük renkler yerine genellikle ilkbahar ve yaz aylarında giyildiği için bu mevsimlerin özelliklerini yansıtan ürünler seçim edilmeli.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X