Bayanlar hem günlük kombinlerinde hem de özel davetlerde kıyafet modellerini sıklıkla kullanmaktadır. Bu surattan sitemizde yer alan kıyafet modellerinde, bayanların daha çekici bir hava elde etmelerini sağlamak için birtakım yenilikler yapılmıştır. Bu sezonun tesettür kıyafet çeşitlerinin renk tonlarında sadelik ön tasarıya çıkmaktadır. Ancak giysilerin dizaynında kullanılan göz akdikeni renk tonları kıyafeti tek başına dahi şık hale getirerek sadelik kriterini zaferle bitirmiştir. Bunun yanında bazı giysilerde kullanılan birbirine ters renk tonları da sezonun öne çıkan yeniliklerinden biridir. Sitemizde bulunan bu iki renkli kıyafet modelleri bayanlar tarafından çok seçim edilmekte ve günlük yaşamda kombinlere canlılık katmak emeli ile kullanılmaktadır.

Yeni Ayrıntılar İle Göz Akdikeni Bir Sadelik

Bu sezonun en çok göze çarpan trendi sadelik olduğu için kıyafetler üzerinde kullanılan ayrıntılar da daha az ama daha azametli bir hal almıştır. Sitemizde satışa sunulan tesettür kıyafet modelleri daha çok nakış, operasyona, inci veya püskül gibi ufak ayrıntılar ile süslenmiş ve giysinin havasını tamamen değiştirmiştir. Bayanlar bu ayrıntılara sahip olan giysileri özellikle seçim eder. Zira hem sadeliğin ön tasarıda olduğu hem de ufak ayrıntıların tüm dikkatleri üzerine topladığı bu kıyafet modelleri, sezonun trendlerini en iyi biçimde yansıtmaktadır. Sitemizdeki kıyafet modellerine göz attığınızda göreceğiniz bu çok göze çarpmayan ayrıntılar tamamen modanın son trendleri baz alınarak dizayn edilmiştir.

Farklı Kesim Şekilleri İle Sağlanan Salaş Hava

Aynı zamanda sezonun tesettür kıyafet modellerinde uygulanmakta olan bir değişik yenilik de farklı kesim şekillerinin kullanılmasıdır. Özellikle giysilerin etek ve kol bölgelerinde uygulanan bu trend, giysilere daha salaş bir görüntü kazandırarak onları kadınsı bir havaya sokmaktadır. Bu farklı kesimlere sahip olan kıyafet modelleri genellikle üzerinde bir ayrıntı kapsamaz. Zira bu kesim şekilleri tek başına kıyafeti göz akdikeni bir seviyeye getirmektedir. Bayanlar özellikle günlük yaşamda oluşturdukları kombinlerde bu giysileri kullanarak salaş ve kadınsı bir tarza sahip olabilir ve günümüz modası ile daha geçimli hale gelerek çağdaş bir kombin ortaya çıkarmış olabilir.

Bir önceki yazımız olan Tüm Yeni Mode Tesettür Tunik Modelleri! başlıklı makalemizde tesettur tunik, tunik ve tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X