Sezon hitlerinden devam edecek olursak yeniden beyler, Bu blogtaki mevzumuz ekose desen kumaş ile üretilen takım elbise, ceket, pantolon ve eşi erkek giyim ürünleri sezonda hit parçalar olarak yerlerini almaya başlamaktadır.
Öncelikle desen tahlili yaptığımızda çizgilerin yatay ve dikey olarak buluşmasından oluşan sıklığına göre ad değiştiren ve doğrusallığına göre desen oluşturan ekose kumaş günümüz moda akımında yerini alarak farkını emin etmektedir. Bu gidişat da seçim edilmesine neden olmaktadır. Özellikle bugünlerde ince ve kalın çizgilerin sentezinden oluşan ve gri tonlarda buluşan ekose desen ceket, pantolon veya takım elbise olarak revaçtadır.
Kullanım alanına bakıldığı zaman azıcık evvelde bahsettiğimiz ürün gruplarında son zamanlarda daha çok görülürken, bırakılmaz oduncu gömleği ile ünlenen desendir. Ayrıca, kruvaze ceket ve takım elbiselere yakışan bu desen, günümüz moda akımında siz şık beyler için şerit ayrıntılı İtalyan paça slim-fit pantolonlar ile şekil bulmaktadır. Dolabınızda muhakkak olması gereken desen olarak nitelendirebileceğimiz ekose dolabınızdaki parçalarla geçim sürecinde rahatlıkla kombin olabilen bir desen olarak da kendi alanında ön tasarıya çıkmaktadır. Modası geçmeyecek ve her daim revize olabilecek bir desen olma özelliğine de sahiptir.
En çok yakışan vaziyeti ile bir başlık kalemtıraş olur isek özellikle casual look’a hitap eden bu desen jeanleriniz, balıkçı yaka kazaklarınız ve trençkotlarınız ile muazzam durabilecek bir üründür. Zevklerinizi ve şıklığınızı belki azıcıkta farkınızı gösterebileceğiniz ve bunu en rahat sunabileceğiniz desen ve ürün gruplarını da kapsamaktadır.
Editörümüzün sizin için seçtiği ekose desen şıklığının ayrıntıları;
– Ekose Desen Kruvaze Ceket
– Balıkçı Yaka Triko
– Trençkot
– Jean
– Sneakers
– Geçimli bir Çorap
– Bitirici Aksesuarlar
Edinmiş olduğunuz bilgiler ışığında yapacağınız kombinler ile en şık anınızda da WSS WESSI ailesi olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X