Takım elbise modelleri arasında en çok arz görenlerden biri olan yelekli takım elbise, hem şık bir seçimken hem de ceket kullanmayı seçim etmeyip takım elbise kullanma gerekliliği olan beylerin kurtarıcısı olmaktadır. Ceketsiz de şık görünüşü size sunan yelekli takım elbise ayrıca slim fit kesimlerde yeleği değişik kombinlerinizde de kullanmaya ergonomik yapısı ile dolabınızda yer etmeye hak kazanmıştır. Muhakkak bir adet edinmenizi nasihat etmekteyiz.
Özellikle yaz ayları yanaştıkça dış görünüm için seçtiğimiz kıyafetler de gevşemeye, kumaş olarak daha incelmeye veya bizi rahat sezdirecek kombinlere yer veriyor dolaplarımız. Hava koşullarınıda göz önüne aldığımızda şık olmayı hoşlanan siz beyler yaz aylarında daha çok keten pamuklu gibi sizi daha rahat sezdirip hafif ürünlere açarken kapılarınızı yelekli takım elbisenin size nasıl sezdireceğini biz WSS WESSI ailesi olarak nasihatlerle söylemeye çalışacağız.
Öncelikle takım elbise de yelek ayrıntısını mevzu aldığımızda beden tipimize göre seçtiğimiz kıyafetlerde özellikle takım elbiseler de yeleğin eforu sizi daha fit ve duruşunuzu daha eforlu yapmasından geçmektedir. Bel bölgesini tamamen kapatıp arka kısımdan bele oturması beden hatlarınız ortaya çıkarırken duruş olarak sizi daha dik ve dışarıya karşı sizi daha emin göstermektedir. Bunun yanı gizeme
takım elbise kullanımını çok emelli hale çevirebilir. Takım elbiseyi kullandığınız konum ve yerlerde vaziyetinize uygun olarak ceketli şık bir ekip haline kazanç iken daha rahat ve azıcık daha casual görüntü oluşturan sade yelek olarak kullanıla bilinirliliği çok emelli hale gelmesinin en büyük nedenlerinden biridir.
Son yarıyıllar da alakanın üzerine kayması bu nedenden olabilirken ayrıca moda etkeninin revize edilmiş daha öncekileri günümüzde revaçta olduğu için yelekli takım elbiseler veya yelekli kruvaze takım elbiseler tüm şıklığıyla erkek tarzının mevzusu haline gelmektedir. Siz şık beylerinde seçimi olarak dolaplarında yer eden bu parçalar hem spor hem klasik açıklanabilir özelliği ile kullanışlı ve şık parçalar olarak kendilerini göstermektedirler.
Bizde WSS WESSI ailesi olarak tüm ayrıntıları sizin için düşündüğümüz, yolunuza eşlik edebilecek koleksiyonumuz ve çeşitlerimizle şık adımlarınızda her zaman yanınızdayız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X