Henüz yaz aylarına doyamamışken, yeni sezon açıldı diye sizi haberdar etmemizin bir yandan yeni mahsullerin coşkusunu yaşatırken bir yandan da moral bozduğunu öğreniyoruz! Çünkü yeni sezon demek, minikten güze yanaşıyoruz anlamına da geliyor.

Öte yandan yazın sevincini çıkartabileceğiniz daha çok süre var. Kendimizi de sizi de motiv etmek için, yaz bitmeden kesinlikle yapılması gereken beş teklif derledik!

1 Bir son dakika kararıyla hafta sonu kaçamağı yapın! Muhtemel olan en ucuz bileti inceleyin ve o bilet sizi nereye götürüyorsa oraya gidin!

2 Espadril alın… Espadriller bu yaza damgasını vurdu. Biçimi, rengi veya markasının ehemmiyeti yok ama sıcak havalarda ayaklarınıza espadril konforunu kesinlikle tattırın.

3 İndirimin sevincini çıkartın: İndirim devam ediyor. Üstelik de %50’ye varan indirime ek olarak 3 al 2 öde kaderiyle. Mağazalarımıza veya online mağazamıza gelerek en renkli, desenli tuniği alın veeee hemen kullanın! Mesela bu hafta sonu için organize edeceğiniz piknikte, Faik Sönmez şapkanızla eşleştirip tarzınızın alacağı methiyelerin tadına varın!

4 Daha evvel gitmediğiniz bir yere gidin: İster kent içinde ister şehirlerarası… İster bir cafe ister bir müze… Tek kaide daha evvel gitmediğiniz bir yer olmalı! Hadi organizasyonunuzu yapın. Sonunda mutlu olacağınızı garanti ediyoruz!

5 İşi kırın… Uzun bayram tatilinden sonra işe dönüp adapte olmak oldukça güç değil mi? O zaman bir gün işi kırın! Şayet çalışmıyorsanız da konut işlerini… Tek bir koşulla: Bu zamanı tamamen kendinize ayırın. Tez etmeden, beğendiğiniz bir kitabı okuyarak, istediğiniz tatlıyı yiyerek ve kabahatlilik dinlemeden!

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Kreasyonu Artık Yenilendi! başlıklı makalemizde kış kreasyonu ve sonbahar kreasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X