Hafifçe değişmeye başlayan havaların bize verdiği sıcaklığı yaşarken aynı vaziyeti dolabımızı oluşturan kıyafetlerinde yaşaması kaçınılmaz. Yeni tamamladığımız fashion week yarıyılından sonra en akdikeni renkleri ve sansasyonel parçaları belleklere kazıdığımız ve tüm sezonda tesirlerini göreceğimiz kesin.
Her gün değişen ve büyüyen ananeselcilik izlerinin modernize sunumu günümüzde kullandığımız giyim ürünlerine de imzasını atıyor. Özellikle bahar sezonunda koleksiyonunu ve dönümünü bitirmiş yeni jenerasyon ürünler sergenlerde ve hayatta yerlerini almaya başlarken biz de kendi alanımız ile alakalı büyümelerden sizi haberdar etmek isteriz.
Özellikle takım elbiselerde, ceket ve pantolonlarda, gömlek ve yapbozu oluşturan değişik parçalarda soft renkleri görmekteyiz, mavilerin marine şıklığı, krem ve bejlerin sahil ve safari yeli, yeşil ve bejlerin toprak sıcaklığı sezonluk parçalarada yansımış gidişatta. İsyankar fakat bir o kadar da cool davranışı üzerinde taşıyan ekip elbselerde özellikle yazın soft tonları besbelli bir vurgu katmaktadır.
Sonrasında ayrıntıların netleştirdiği looklar, yaradılışında basic parçalar seçerken kemer, kundura, cepmendili, flar, gözlük gibi parçalarda işin davranışını etkileyerek şıklığa dönüştürüyor. Haftalık olarak önerebileceğimiz tonlarda ise somon, camel, mat yeşil ve dore geçimi sizi zinde ve bahara uygun sezdirecek. Sıcak gri tonları ve beyazla bütünleştireceğiniz kombinler ise salon şıklığında fark yaratmanızı sağlayacak.
Vazgeçin hür ruhunuz tercihlerinizi tanımlamada lider olsun ve her ne yapıyorsanız beğendiğiniz şeyler size eşlik etsin ve şıklık getirsin.
Asıl ışık sizin ile bütünleşen tercih ve tutumlarınızdır…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X