Yaz aylarının en sıcak hallerini yaşadığımız şu günlerde mevsime en uygun giyim-kuşam ile alakalı hususta şıklık ve rahatlık kavramları ile düşünüldüğünde biz moda beğenen beyler olarak doğru parçaları bulmakta kimi zaman zorlanıyoruz.
Bütün de bu evrede ön tasarıya çıkan hem şık hem de rahat kullanımları ile sizi yaz sıcaklarından gözetip doğru kullandığınızda etrafınızda dikkat sürükleyen bir görünüm elde etmek için ceket ve ceketle yapılmış kombinler sizin için birebir parçalardır.
Normal Ceket, Keten Ceket, Penye Ceket, Pamuk Ceket, Kruvaze Ceket, Kaşe Ceket, Velvet Ceket, Modelli Ceket, Slimfit Ceket gibibir çok çeşidi olan blazer ceketler bütün kurtarıcı parçalar olarak hem normal hem de spor olarak açıklanarak farklı görsel ve kombinler elde edebileceğiniz kullanışlı parçalar olarak yaşamımıza girmektedirler.
Doğru kullanımları ile alakalı konuşacak olur isek azıcık evvel ayırdığımız iki ana başlık altında mevsimsel olarak da ayırarak doğru kullanımları hakkında siz beylere görselleri ile beraber birkaç tüyo sunarak şıklığınıza eşlik etmekten hoşnut olmaktayız.
Günlük yaşamımızda kullanım açısından en uygun olan kombinler genelde spor veya sporlaştırılmış normal parçaların kombinlenmesinden oluşmaktadır.Bu güzergahta sizi her alanda şık ve rahat ettirecek blazer ceketlerin seçimi genel olarak daha yaygındır.
Değişik yandan özel günler, görüşmeler, buluşmalar ve iş yaşamını ele alırsak slim-fit kesilmiş normal ceketler hem farklı kombinlenme açısından hemde karşı tarafa tesirinizi göstermeniz açısından kullanıma uygun modellerdir.
Mevsimsu baskın olarak ele aldığımızda mevzuyu yaz-kış ayrımının daha çok görüldüğü bu alanda artık ürettiğimiz mevsimlik olarak adlandırılan her mevsime uygun ceket modelleri ile her zaman şık, rahat ve yanılgısız bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X