Güneş’in enerjisi ile ruhumuzu beslediğimiz günlerde yaz aylarına girdiğimizi zannederek tüm gardırobumuzu da buna hazırlamaya başladık dahi, özellikle daha rahat ve ince kumaşların şıklığıyla buluşacağı bir yaza merhaba için tercihlerimizin bizi en iyi biçimde yansıtacağı bir duruş ediniyoruz.
Moda ve erkek giyim alanında ki süratli ilerlemeler bize bir hayli alternatif sunarken bir yandan da kendi stilini yansıtmak isteyen siz beylerin yaz aylarında ki seçimlerini, aksesuarlarını nelerin gündemde olacağını anlatacağımız metinde size uyan doğru stili bulabilmek için destekçi olmayı kastediyoruz.
Moda sektörünün bu yaz için tercihlerine baktığımızda tabiattan beslendiği aşikâr bir biçimde görülmektedir. Daha çok flora desenlerin düz kombinasyonlar ile buluştuğunu, spor klasik fark etmeksizin daha soft renklerin sergenlerde yer aldığını gözlemlemekteyiz. Sarih mavi, krem, pembe, sarih yeşil gibi renk eğlencelerinin yaz aylarında bize getirdiği enerjisi bu yarıyıl tüm şık olmayı hoşlanan siz beyleri daha şık sezdirirken kullanılan kumaşların tesiriyle de daha rahat olmanızı sağlamaktadır.
Bu mevsim döngüsü vakalarında dikkat etkeniz gereken özellikle mevsimlik kullanımlara imkân sağlayan parçaların dolabımızda yer etmesiyken dış görünüm açısından da birbirleri ile bütünleşebilen parçalardan oluşması sizi hem ne giyeceğim görüşüden kurtaracak hem de stilinize uygun parçaların hazır bir biçimde elinizin altında olmasını sağlayacaktır.
Özellikle yaz aylarında takım elbisede keten kumaşın kontrolünü marine tarzlı ile bütünleştiğini gözlemlerken daha salaş kesim gömleklerle ekiplerin flora deseninde toplandığı bu sezonda soft renklerin kontrolüyle bütünleştiği erkek modası siz şık beylere hoş görünümler kazandıracaktır.
Stilinizi yansıtırken kendinizden de muhakkak bir şeyler ilave etmeyi unutmama önerisi verirken, sizin çizginizi tanımlayan noktaların minik ayrıntılar olduğunu usunuzun bir köşesinde bulundurmalısınız. Erkek yaz modasında yapılan kombinasyonlar daha rahat bir biri ile buluşturula öğrenilirken, seçmiş olduğunuz parçaların sizin duruşunuz ile bütünleşmesi ve minik ayrıntılarla çizginizi gösterdiğiniz tüm alternatiflere sahip biz WSS WESSI ailesi olarak yaz şıklığınıza sunmuş olduğumuz koleksiyonların geçimi ile sizi bir adım önde yakalamak için her daim yanınızda olmaya çalışacağız

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X