Her gün giysi giymek zorunda değilsiniz. Şayet uzun giysileri günlerce ve haftalarca giymek artık sizi mutluk ediyor ise, pantolon çeşitlerine yönelebilirsiniz. Pantolonlar ile tesettür kombini yapmak hiç de göründüğü gibi güç değildir. Belki de tesettür giysi tercihinden daha basit olabilir.

Tesettür Giysiye Sürükleyicilik Nasıl Kazandırılır?

Şayet mutlu değilseniz tarzınızı değiştirmekte fayda var. Öncelikle orijinallik ve sürükleyicilik ismine ilk yapılması gereken şey elbiselere aksesuar ilave etmek olmalıdır. Size en çok neyin yakıştığını kavradığınızda, bakış açınızı fertselliğinizi ifade eden cümbüşlü alternatiflerle geliştirebilirsiniz. Parlak renkleri hoşlanıyorsanız, onları takının. Harikulade ve uygun görünen kırmızı kedi topuklu kunduralar veya çok renkli bir bileklik takarak eteğinizi veya pantolonunuzu giyebilirsiniz. Bunun üstüne krem ​​renginde üst giyinerek bir model oluşturmuş oldunuz dahi.

Şayet mücevherleri hoşlanıyorsanız, her gün farklı bir şey giyinebilirsiniz. Büyük çember küpeler kot pantolona ve tişörtlere ilgi duyanlar için bir bitirici olabilir. Bir minik kolye, süratli bir esas iş giysisini harikulade bir giysi yapabilir. Moda mecmualarına veya hazır giyim internet sitelerine bakmak için azıcık zaman tüketin. Ehemmiyetli olan bir görüntü seçip taklit etmek değildir. Mevcut olan muazzam spektrumu karşılaştırmak ve esin verici bakışları keşfetmektir. Emin tarzları veya renkleri kesintisiz olarak hoşlanıyorsanız, neyi arayacağınızı öğreneceksiniz. Yalnızca şekle ve renklendirmeye uygun biçimde istediğiniz her şeyi uyarlamanız gerekir.

Tesettür Giysiden Sıradan görünümler Nasıl Geliştirilir?

İyi geçim sağlayan ve stilinize uygun bir elbise repertuarına sahip olmak size iyi hizmet edecektir. Hafta sonu, şıklık üzerine araştırmalar yaparak ve kumpaslı olarak gereksiniminiz olan her şey için bir bakış açısı geliştirin. O zaman tüm bu vaziyetlere güvenle yanaşabilirsiniz. Yaşınız için uygun biçimde giyin. Çok daha önceki veya çok genç giyinen bayanlar uygunsuz görünmektedir. Yaşınız her neyse o yaşınızı kucaklayın. Daha yaşlı veya daha genç görünmeyi hedeflemek yerine, en harikulade gibi görünmeyi kastedin.

Hesaplanan tehlikeleri alın. Her çeşit deli desen ve rengi tek bir elbiseyle karıştırmayın. Unutmayın siz deli giyinmek için değil tesettür için giyiniyorsunuz. Ama natürel ki, yeni ve değişik bir şey sınamak hoş. Giyinmenin anahtarı, elbiselerinizi hoşlanarak ve istinaden giymektir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X