Büyüyen günümüz teknolojisi ile beraber artık whatsapp ve değişik sosyal mecralar üzerinden ticaretin önü açıldı.

Evvelden yalnızca kredi kartı ile yapılan e-ticaret alışverişleri artık muhtelif yollar ile rahatlıkla yapılmaktadır.Moda sitemizin en hoşlanılan tesettür ürünlerini whatsapp hattımız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kibar Tesettür Whatsapp Hattı : 0545 540 6000 Tek yetkili whatsapp hattımız budur.

Whatsapp üzerinden sipariş verebilmek için istediğiniz ürünşöhret fotoğrafı veya ürün kodu ile beraber vermeniz gereken bilgiler.

ad soyisim
Ülke
şehir
ilçe
Sarih adres
Ürün Vücudu
Gibi bilgileri ileterek siparişinizi Kapıda Ödemeli olarak verebilirsiniz..

Whatsapp Sipariş servisi kapıda ödeme hizmeti yalnızca türkiye için geçerlidir.

Yurtdışından sipariş vermek isteyenler Yalnızca Western unior,ve klarna gibi ödeme sistemleri ile sipariş verebilir.

Siparişinizin hakikatleşmesi için ödemeyi size verilen hesap numarasına yaptıktan sonra alakalı MTCN numarasını Whatsapp hattımızdan ileterek siparişinize reelleştirebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışı Siparişler 3 gün içinde teslimatı gerçekleşiyor.

Türkiyede ilk olarak express kargo servisini kibar tesettür kullanmıştır.Yurtdışndan verdiğiniz siparişler için haftalarca beklemeniz gerek yok yalnızca 3 günde siparişini verdiğiniz ürün kapınızda..

Kibar Tesettür Başkalaşım ve iade Garantisi

İşletmemiz ağırlıklı olarak Kadın ağabeye modelleri sunmaktadır, Özel tasarım tesettür ağabeye modellerinde başkalaşım ve iade süresi ürünü teslim aldıktan sonra başlar ve 24 saat sonra biter en geç birgün sonra kargouyu kargocuya teslim faktörüz gerekmektedir.

Bünyemizdeki tüm markaların ürünlerini whatsapp hatımızdan sipariş verebilirsiniz. Zorunlu sipariş takibinide whatsapp hattımız olan 0545 540 6000 numaralı whatsapp numaramızdan yapabilirsiniz

Telefon ile canlı sipariş hattımız 0850 304 15 20 numaramızdan satış temsilcileri ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kibar tesettür türkiye’nin ilk tesettür ağabeye sitesidir bünyemizde niteliğine güvendiğimiz 1.sınıf ürünler bulunmaktadır yalnızca. tüm ürünler kendi stoklarımızda olup nitelik hakimiyet’den geçtikten sonra alıcıya erişmek için yola çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X