Victoria Secret’in en hoş meleklerinden biri olan Adriana Lima, sempatikliği ile de herkesin takip ettiği şanlılardan biri haline geldi. Adriana Lima her ne kadar suçsuz bir görünüm sergilese de; podyumda devleşerek sürükleyiciliğini ön tasarıya çıkarıyor. Natürel bunda uygulamış olduğu hoşluk gizemlerinin de tesiri büyük .

Adriana Lima’nın yevmiye makyajını dinleyince çok donakalacaksınız. Evet hoş yıldız yevmiye yaşamda yalnızca rimel kullanıyor. Cildini yormayı hoşlanmayan Lima; özel geceler içinse rimel ve kırmızı dudak boyası sürmekten başka Bir şey yapmıyor. Pürüzsüz derisini ve suçsuz ifadesini az makyaj yaparak gözeten Lima; natürelliğin makyaj da daha azametli olduğunu korunanlardan.

Cilt sıhhatini gözetmek için bol su içmeye çalıştığını ifade eden Adriana Lima; fitness yaparak bedenindeki zehirli maddelerden temizlediğini ifade ediyor. Zehirli Maddeleri atarak kendini daha enerjik sezdiğini söyleyen Lima; aralıksız seyahat halinde olduğu için cildine doğal yağlarla bakım yaptığını ifade ediyor.

Bir kadının makyajıyla seksi olmayı muvaffak olabilmesi için kırmızı dudak boyasından şaşmalı diyen Lima; maskara kullanmayı çok beğendiği için bunu dumanlı göz makyajı ile birleştiriyor. Bayanın kendini makyajla seksi sezmesi için dumanlı göz makyajı yeterli diyen hoş yıldız; yevmiye yaşamda casual giyim trendlerini takip ediyor.

Stilini oldukça cümbüşlü bulduğunu ifade eden Adriana Lima; çocuksu olduğum kadar seksi bir görünüme de sahip olduğuma inanıyorum diyerek renkli bir şahsiyeti olduğunu ifade ediyor. Çantasından beceriksiz etmedği tek makyaj malzemesinin kırmızı dudak boyası olması kadınsı güzergahına en hoş misal.

Brezilya’lı bayanların hoşluk gizemlerini ise şöyle söylüyor; her şeye pozitif bakıyoruz, yaşamdan zevk alarak yaşıyoruz ve ruhumuzu beslemeyi öğreniyoruz. Bunun için en kolay usulümüz müzik dinlemek diyerek basit yoldan mutlu olmanın ipuçlarını veriyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X