Öncelikle belirtmek isteriz , Tesettür kıyafet modelleri %97 oran ile uzun kollu olarak üretilmektedir.

Kısa Kollu Tesettür kıyafet modelleri ise, genellikle kombin model olan ceket kıyafet tesettür ekip modellerinde üretilmektedir.

Bunun Başlıca nedeni hem kıyafet hemde ceket üst üste giyinen kadını terletme yapmasın sıkıldırmasın diye kıyafet modellerini genellikle sıfır kollu üretilir.

Üzerinde ceket olmayan tam tesettür kıyafet modellerimiz uzun kollu üretilmektedir, fotoğraflarda görüldüğü üzere.

Tesettür kıyafet modelleri genel olarak günlük giyim üzerine üretilmektedir, Sitemiz üzerinde bulunan kıyafet modelleri Şanlı özel tasarımcılar tarafından üretilmektedir, Modellerimiz seri yapım olmayıp her birinde özel işcilik ve emek mevcuttur.

Her modelde yalnızca hudutlu rakamda üretilip dünyanın dört bir yanına sevk edilmek için satışa sunulmaktadır. Bizden aldığınız bir tesettür kıyafet veya ağabeye modelini başka bir civarda görme namsınız Milyonda bir denilecek kadar az, Bunun en büyük nedeni yalnızca türkiye değil dünyanın dört bir yanına satış yapmamızdan kaynaklanmaktadır.

Ürünlerimiz Stoklara girmeden evvel devireme yönergelerine göre yıkanıp test edildikten sonra satışa açılmaktadır.

Piyasada ürün hakimiyetli satış yapabilen tek işletme Kibar Tesettür‘dür Bu alanda ikinci bir işletme mevzubahisi değildir.

Tesettür kıyafet modelleri üretilmeden evvel Yapılacak kumaşların ısı dayanıklığı güneş geçirme özelliği ve En ehemmiyetlisi Buruşukluk hassasiyeti gibi ehemmiyetli ayrıntılar şirketimizde bulunan Nitelik hakimiyet Yetkilileri Tarafından yapılıp Alakalı Tasarımcıya rapor olarak sunulduktan sonra Yapım Başlanır veya iptal edilir.

Özel tasarım ürün satmamızın ve bu kadar refah olmamızın en büyük nedeni Yalnızca niteliğine güvendiğimiz tesettür kıyafet kumaşlarından giysiler üretmemiz en büyük nedenimizdir.

Kibar Tesettür, yeni bir işletme olmayıp türkiye hudutları içinde kurulup tüm dünyaya tekstil alanında hizmet veren yerli ve daha önceki bir işletmedir, Öncelikli emelimiz ürettiğimiz ürünleri pazarlarken Marka öğrenilirliğimizi Gözetmek ve siyasetlerimiz dışına çıkmamak.

Uzun kollu tesettür kıyafet modelleri, yeni sezonda çok daha şık, renkli ve desenli olarak suratlarca modele imza atan şanlı tasarımcıların ürünlerine sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz.

Sayfamızda bulunan ürün fotoğraflarında netlikle FotoShop stili programlar ile yanıltma çalışmaları yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz alıcılarımızın daha rahat gözlemleyebilmesi için her açıdan fotograflanarak satış noktalarına yüklenmektedir.

2017 Uzun kollu tesettür kıyafet modelleri‘nde Gözde modeller Yeniden düz kesim tesettür kıyafet modelleri olacağı görülmektedir.

Son senelerde kapalı giyinen hanımlar, Daha şık olabilmek için daha sade daha az ayrıntılı ürünler seçim etmektedir.

Düz kesimli tesettür kıyafet modelleri her civarda rahatlıkla seçim edilebilinir bir model olduğu 2016 senesinde şanlı blogger lar tarafındanda onaylanmıştır.

Her ne kadar tesettür giyim’in modası olmasada Günümüz koşullarına Ayak uyduran giyim Cinslerinden biride Tesettür’dür öyleki ülkemizde ve avrupa’nın muhtelif ülkelerinde tesettür giyimli müslüman bayanlar var olduğu sürece Tesettür giyim Sektörün nabzına güzergah verecektir.

2017 Seneyi için tesettür kıyafet modellerinde daha az ayrıntılı giysiler seçim edebilirsiniz, Kıyafet kombinlemenin en hoş yolu , üzerine giyilen bir ceket kaban trenç ve Netlikle bir Kolye ayrıntıyı ile ziynetlendirilmelidir.

Büyük Beden giyin’en hanımlar için tesettür kıyafet seçimi sade renkler yerine koyu renkler ve desenli modeller seçim edilmelidir.

Hatta olası mercide Yukarıyadan aşşağı çizgili modeller Balık etli giyinen hanımları daha kibar göstermektedir. Yatayına çizgili modeller pek seçim edilmemelidir.

Firmamiz üzerinde genç tesettür kıyafet modelleri ve orta yaşlı tesettür kıyafet modelleri mevcuttur her yaştan kadın’a ürünlerimiz hitap etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X