0

Tesettür Giyim’in Serbestleşmesinden sonra Süratle Büyüyen ve büyük bir pazar haline gelen tesettür giyim sektörü son senelerin en büyük kar marjı azami olan sektörlerden biri haline geldi.

Yurtdışında Yaşayan tesettürlü kadınlar alışveriş için türkiye’de bulunan online tesettür giyim siteleri‘ni seçim etmektedirler.

Bunun başlıca nedenleri online üzerinde bulunan tesettür ağabeye ve giysiler’in daha hesaplı olması ve ürün yelpazesinin bir ofline tesettür mağazasına göre çok daha geniş olmasıdır.

Ağırlık olarak Fransa almanya ve öbür avrupa ülkelerinde bulunan türk müslümanlar Alışveriş için Türkiye e-tesettür sitelerini seçim etmektedirler.

Yurtdışına En çok Satış yapan zariftesettur.com Fransa ve almanya alıcıları tarafından sıkça takip edilmekte ve seçim edilmektedir.

Yurtdışında yaşıyor ve türkiye’den tesettür giyim ürünü siparişi verecekseniz netlikle süratli ve nitelikli hizmet için https://www.zariftesettur.com‘u seçim etmelisiniz.

Düğün sezonları ve mezuniyet günleri için şirketimizde bulunan Suratlarca tasarımcının binlerce ürünşöhretten birini seçip sipariş verebilirsiniz.

Yurtdışına express kargo ile yalnızca 1 iş gününde Teslim ederek Türkiye’de bulunan en süratli E-ticaret sitesi olmanın onurunu yaşamaktayız.

Yurtdışına Daha süratlisi yok diyebiliriz, Kargo fiyatlarının Yüksek olmasını hiç tasa etmeden Vasati Alıcıya 10 €uro gibi fiyatlar yansıtarak Sadece bir günde ağabeye kıyafetine kavuşmasına taşıtı oluyoruz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X