Modanın değişken davranışlarına geçim sağlayan elbiseler ile şık olmanın birden fazla seçeneği bulunmaktadır. Seçenekler arasında bizim tercihimizi yapabildiğimiz parçaların özellikleri ötekilerinden değişik olmak zorundadır. Tesettür kavramının getirdiği uygun miktarları kendi yaşam fikri olarak özümsemiş ve ürettiği parçaların hepsine bu havayı üflemiş sektörün lider işletmelerinden satın alma harekâtlarınızı yapabilirsiniz. Bu işletmeler arasında yapılan modellerin uygun maliyet miktarına dikkat ederek araştırmalarınızı o istikamette yapabilirsiniz. Bununla beraber bazı üreticiler modanın getirdiği kumpasa az çok ayak uydurmak zorunda olduklarının şuurunda olduklarından dolayı çok daha rahat bir biçimde müşterisinin olduğu kanısına varmaktadırlar. Değişen moda trendlerine göre hareket edebileceğiniz markaların sezon başında üretmiş oldukları ürünler arasından tercihler yapabilirsiniz.

Kolay Parçalar İle Nitelikli Şıklık

Yapacağınız kombinde kullanacağınız tek renk ve deseni ya da ayrıntıları olmayan kolay cinsten diye deyim edilebilen elbiseler ile hem günlük stilinizi şık hale getirebilirsiniz hem de akşam katılacağınız davette şık adlar arasında bulunabilirsiniz. Tesettür giysi modellerinde kombin yaparken bir hayli etkeni dikkate alarak yapılan kombinler ancak zaferli olabilir. Bu etmenlerden biriside uygun model ve modelin katacağı kibarlık ayrıntılarıdır. Ancak belli çizgiler miktarında yapılan etek gömlek ya da etek bluz kombinlerine eşlik edecek kemer ayrıntıları ile daha yenilenmiş bir çizgi elde edebilirsiniz. Yenilenmiş görünmek modayı sıkıdan sıkıya takip ettiğinizin bir göstergesi olabilir.

Dolabınızda Rengarenk Hareket Harekâtı

Dolabınızda yapacağınız minik bir dağınıklık ile hiç el sürülmemiş ve yaftayı çıkarılmamış elbiselerinizi yine kullanabilirsiniz. Bazı günlerde yenilerinin gelmesi sebebiyle daha öncekilerin üstü kapatılıyor. Bu sebepten dolayı dolabınızda yapacağınız minik bir harekât ile hiç giymediğiniz etek ve pantolonlarınız ile ayrıntılı bir şık kombin yapabilirsiniz. Bu kombininize eşlik edecek şal ile beraber yaz akşamlarının ılık günlerinde rahat ve huzurlu sezebilirsiniz. Yeni trend olan kıyafet modellerinden püskül ve volan ayrıntıları olanlarını yazın günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi katılacağınız davet organizasyonlarında nitelikli görünüm elde edebilmek için seçim edebilirisiniz. Tesettür giysilerinin yapımını yapan markaların ürünleri ile şık ve rahat kombinler yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X