Tesettürlü kadınların kombin yapmakta zorlandığı ürünler, tunikler ve eteklerdir. İki salaş elbiseyi kombin yapmak ve şık görünmek güç olmaktadır. Tesettür tunik modelleri ile kullanılan eteklerin kesimleri büyük ehemmiyet taşır. Kullanılan tunikler, etek kesimi ile aynı olmalıdır. Etek düz kesim ise, tuniklerde düz kesim olmalıdır. Etek ne kadar bollaşıyor ise, tuniklerin boyları o kadar kısalmalıdır. Renk geçişleri de aşikar olmamalıdır. Yumuşak biçimde geçişler olması için doğru renkler bir araya getirilmelidir. Fırfırlı etekler ile kullanılan tuniklerin boyu, kalça hizasını netlik ile geçmemelidir. Bu biçimde yapılan kombinler şık ve dikkat çekici olacaktır. Doğru kombin yapabilmek için şuurlu olunması gerekir.

Uygun Maliyete Tunik Nereden Alınır?

Tuniklerin mağazalarda maliyetleri yüksektir. Bu neden ile kadınlar alışveriş yapmak için farklı alanlar ararlar. Bu alanlardan en anlamlı olanı online satış yapan şirketlerdir. Bu şirketler, üretici ve satıcı oldukları için ürünlerinde ki kar hisseyi çok azdır. Bu da ürünlerin uygun maliyetli satılmasını sağlar. Ürünlerin uygun maliyetli olması dışında, çok fazla renk ve model alternatifi olması da bir avantajdır. Aranılan her beden ürün de bu sitelerde bulanabilir. Online alışveriş yapmak zamandan da tasarruf sağlar. Yorucu ve külfetli alışverişler yerine, sanal alışverişler seçim edilmelidir.

Tesettür Tunik Modasında Neler Var?

Her sene değişen moda ile beraber tesettür tunik modellerinin de tasarımları değişir. Bu sene tunikler de harekâtalar, nakışlar ve dantel ayrıntılar aşırısı ile görülecek. Sergenleri süsleyen tam modellerde kesinlikle bir ayrıntı kullanılmış. Renklerde de ara renklerden daha çok ana renkler var. Tesettür tunik modasında ekoselerde tekerrür canlanmış vaziyette. Gömlek tuniklerde tekerrür ünlenen giysiler arasında. Moda takibi ve kombin teklifleri için internetten faydalanılabilir. Bulunan her kaynak doğru bilgileri vermeyebilir. Bu neden ile sanal satış yapan sayfa görselleri hakimiyet edilmelidir.

Sanal satış yapan bireyler, sayfa görsellerinde moda olan giysiler ile çekimler yaparlar. Aynı biçimde senenin modasına uygun olan renkleri kullanırlar. Bu biçimde yapılan moda takibi doğru olacaktır. Değişik kaynaklar da yer alan bilgilerin doğruluğu kesin değildir. Bu da yanlış seçimlere neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X