Bayanlar için, giyim mevzusunda değişiklikler ehemmiyet kazanmaktadır. Herkesle aynı giyinmemek ve değişik renkleri seçim etmek ehemmiyetli miktar olabilmektedir. Gardıroplarda değişik ve rengarenk ürünleri bulundurmak isteyen tesettürlü bayanlar için bu oldukça basit olmaktadır. Değişik ebatlara ve beden miktarlarına ufalayan tesettür tunik modelleri, görenleri kendisine hayran vazgeçecek özelliklere sahip oluyor. Her kadının en az bir tane seveceği bir tuniğin satın alındığı taktirde, etrafınızdaki insanların tuniğinizi sevmesi ile her rengini ve her model tuniği elde etmek isteyeceksiniz.

Tunik Kombinleri

Siyah renk, kol ayrıntılı ve incili, belden oturtmalı tunik, kırmızı şal ile geçimli olacaktır. Ekru renk tunik ekibi, kombin yapmakta zorlanan bayanlar için ya da tek renkten bırakmak istemeyen bayanlar için iyi ve azametli bir alternatif oluyor. Zümrüt rengi, yan tarafları işlemeli, şık tuniği beyaz pantolon ve beyaz topuklu pabuçlar ile bitirebilir, bordo renk şal ile giysinize iyi bir renk katmış olursunuz. Pudra renk diz altı tunik, pembe renk şallarla tamlık kazanacaktır. Babetler ile ya da topuklu pabuçlarla giyilebilen tunikler, yere ve civara göre şekillenerek değişiklik kazanmanızı sağlamaktadır. Bordo renginde, ön kısmı boydan düğmeli, beli kuşaklı bir tuniği seçerek zevkinizi ortaya koymuş olacaksınız. Aynı modelin zümrüt rengini de bulabilir, bordo ya da zümrüt ikilisinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Spor Şık Tunikler

Gün içerisinde oradan oraya koştururken elbise tercihleri ehemmiyetli oluyor. Seçilen giysiler sayesinde gününüzü iyi geçirmeniz yerinde bir karar kalitesinde olacaktır. Bebe mavisi dantel ayrıntılı ürün de spor şıklığı tutmak ismine iyi bir tercih olacaktır. Beyaz pantolon ve beyaz spor kunduraları ile bitirilecek tunik, lacivert renk şal ile kullanıldığında hoş bir görsel tutulmuş olacaktır. Lila rengi düz model tunik, kot pantolon ve lacivert şal ile kullanarak, spor pabuçlar ile bitirildiğinde günlük rutininizin iyi geçmesini sağlayacaktır. Petrol rengi damla model tunik, siyah şal ve siyah pantolonlarla müthiş bir duruş sergilemeniz için iyi bir tercih kalitesinde olacaktır. Pudra rengi kelebek model tunik içinizi kalemtıraş ve spor şıklığı tutmak ismine hoş ve azametli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan işte Sezonun En Trend Giysileri Bunlar! başlıklı makalemizde trend elbiseler ve yeni sezon trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 2/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X