Tüm Ünlülerin Katılımıyla Palladium Defilesi

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

New York moda haftası, Saint Laurent’in mükemmel defilesiyle açılışını yaptı. Justin Bieber, Lady Gaga, Rosie Huntington-Whiteley, Miranda Kerr gibi şanlı adların da katılımıyla tertip edilen defile Palladium konser salonunda hakikatleşti.

Hedi Slimane’den esinini alan koleksiyon, azıcık karmaşık görünsede, önümüzdeki Güz ve Kış sezonunun ipuçlarını verir kalitedeydi. Özellikle neredeyse tam defile parçalarında kullanılan büyük tokalı, kalın bel kemerleri göze çarpan ilk ayrıntılardandı. Koleksiyonda kemerlerden sonra göze çarpan değişik ayrıntılar tenler, hayvan desenli kıyafetler ve uzun sivri burun çizmeler…

Gelelim ayrıntılara… Saint Laurent defilesinde midi boy etek, giysiler ve pantolonların kontrolü dikkatlerimizden kaçmadı. Ten, payetli, kadife, ekoseli derken neredeyse tam kumaş çeşitlerini midi boylarla sunan Saint Laurent, vintage rüzgârları taşıyan bu tasarımlarla, önümüzdeki Güz/Kış sezonunda sıkça caddelerde göreceğimizi düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.