Tüm Tesettür Giyim Markaları Burada!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Tesettür giyim sektörü oldukça geniş bir kitleye hitap eden çok büyük bir sektör, Dünyanın dört bir yanında bulunan tesettürlü hanımlar için planlanan bir çok ürün türkiye çıkışlı olması türkiye için büyük bir ehemmiyet talep etmektedir.

İnternet üzerinden tesettür giyim alışverişi yapmadan evvel bir araştırma yaparsınız, Eğerki nitelikli giyime önemsiyor ve para sizin için ikinci tasarıda ise Marka ürünlere yönelirsiniz.

Marka giyim hadiseyi öteki sektörlerle netlikle karıştırılmalıdır, Nedeni Bu ürün marka pahalı başka yerde benzersi daha ucuz yaklaşımı netlikle yanlıştır.

Tesettür giyim sektöründe marka ürünler el emekçiliği ve kumaş ve öteki stok parçaları en nitelikli ürün gruplarından seçilerek kullanılmaktadır.

Ucuz tesettür giyim‘in size kazandıracağı pek birşey yoktur daha ucuza alabilirsiniz fakat üzerinizde hiç bir zaman nitelikli durmayacaktır kalıp bozukluğu kumaş kasveti aşınma iç gösterme gibi problemlerden biri veya daha aşırısıyla belli karşılacaksınız.

Bir gün bünyemizde ucuz ürün gurubuna yer versek dahi Bunu hiç düşünmüyoruz Netlikle Bu hakikat değişmeyecektir.

Şirketimizde ve Şirketimizde bulunan Marka ürün fotoğraflarında Göz yanıltması Shoplanma gibi Harcayıcıyı yanıltacak hiç bir harekât bulunmamaktadır.

Ağabeye veya tesettür kıyafet almadan evvel iyi araştırmanızı ve alakalı satıcılardan Başkalaşım iade ve ürün hakkında sualler sormanızı öneri ederiz.Bünyemizde bulunan Namlı tesettür giyim markalarından kimileri Gelişigüzel sırasıyla şöyledir.

1. Gamze Özkul

Gamze özkul markası eskiki adı ile Gamze Polat Giyim, Senelerdir sektörde Tesettü giyim üzerine her gruptan ürün planlayan ve markası hudutları aşan sıfırdan Kendi olanakları ile dünya markası kıvmına gelen namlı tasarımcılardan biridir.

Özellikle Ağabeye mevzusunda Çok profosyonel olan ve şirketimizde en çok satan tasarımcılardan biri olan Gamze özkul ürünleri, Neredeyse %100 Alkışa sahip geri dönüşü en tesirli tasarımcılardan biridir.

2. Minel AŞK

Minel aşk markası uzun senelerdir sektörde olan ve özel tasarım ağabeye alanında ilk ağabeye markalarından birisi olan ve sektördeki saygıdeğerliği ürün niteliği ile Perakende alıcımızın alkışı kazanan Minel aşk markası ilk günden beri kibar tesettür çatısı altında yeni sezon ürünleri sergilenmeye devam ediyor.

Minel aşk yanında bir çok bireyi eğiterek sektröre yeni tasarımcılar kazandırmasıyla namlı tesettür giyim markalarımızdan biridir.

2018 senesine bomba gibi girecek olan minel aşk ürünlerini yakından inelemek için sitemizi takipte kalmanızı öneri ederiz.

3. An nahar

Ağabeye ve kıyafet alanında çok zaferli olan ve muazzam bir niteliği bulunan An nahar markasının bir çıkarttığı ürün uzun seneler canlılığını gözetmektedir.

Fix modelleri arasında yer alan Gülce kıyafet ile suratlarca alıcıya erişmemizi sağlayan modelin Tasarımcısı An nahar markasıdır.

4. Som Fashion

Som fashion markası Dubai moda haftasına katılan Başlıca tasarımcılardan biridir. Som fashion marka ürünleri tüm Dünya’da alkış ile satın alınan ve yurtdışı moda haftalarında ilk davet edilen markaların başında gelmektedir.

Som fashion Ağabeye , kıyafet ve tunik gibi ürünler ile ön tasarıya çıkmaktadır.

4. Sümay Moda

Büyük beden’de En çok seçim edilen marka 56 beden’e kadar model planlayan markanın ürünleri kibar tesettür imtiyazı ile tüm dünyaya sevkiyatı yapılan ve maliyet nitelik bakımından çok sevilen marka büyük beden tesettür giyim tercihi yapılırken seçim edeceğiniz marka olmalı.

Büyük beden kıyafet ve ağabeye kategorisinde çok zaferli olan marka pantolon tunik ekipleriyle galibiyetini süslemektedir.

5. Hazem

Genç stil giyim için HAZEM markası tek geçiliyor, Gençleri niyet kitle olarak baz alan Genç tasarımcı Hazem Tüm yaş grupları için tarz stil ürünler planlamaktadır.

İkili ekipler ve krep tesettür kıyafet modelleri ile hoşlanılan marka Sektöre yeni girmesine rağman çok fazla sevildi kibar tesettür üzerinden erişebileceğiniz Hazem markası Stil olmak isteyen hanımlar için ağabeye kıyafet modelleri ile sizi istediğiniz görüntüye kavuşturacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.