Geçmişten günümüze kadar gelen etek modellerinden biri olan trompet etekler geçtiğimiz yıl da trendlerde kendine yer bulmuştu. Yine popülerliğini tutmaya başlayan trompet etekler; basen kısmını saran ve altta fırfırlı ucu ile şık bir görünüm sergileyen etek modellerindendir.

Trompet eteklerin günlük moda akımı içinde uygulanması güç. Hareketli olması ile son derece dikkat çekici olan bu etekleri yevmiye olarak kullanmaya kalkmayın. Davetlerin gözde parçalarından biri haline gelecek olan trompet etekler; stiletto kunduralar ve slim fit gömleklerle bir arada muhteşem biçimde kombinlenebilir. Trompet eteğinizi giyerken bilekten bağlı kunduralar giymeyin. Bacak boyunuzu kesen ayrıntıları ortadan kaldırın. Alt tarafda hareketlilik yoğun olduğu için üst kısma dar kesim kıyafetler seçim edin. Ayaklarınızın üst kısmı bu eteği giydiğinizde her zaman sarih olmalıdır.

Trompet etekler yeni sezonda mini halleriyle de karşımıza çıkacak. Bu tip etekleri günlük yaşam içerisinde kullanmak olası. Detaylara dikkat edildiği sürece minimal parçalarla eteğinizi kombinleyebilir ve yevmiye şıklık elde edebilirsiniz. Mini trompet eteğinizi salaş bir kazakla giyebilir. Pabuç olarak maskülen topuksuz bir pabuç seçim edebilirsiniz. İnce çorap ve üzerine dizlere kadar uzanan kalın çorabınızla şık olmamanız için hiç bir neden yok. Bu kombini trompet eteğiniz kısa ise uygulayın. Midi boy trompet eteklerle bu kusurlu kombini uygulamaya kalkışmayın.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X