Mom Jeans Modası
Bahar’ın kendini yavaş yavaş göstermeye başladığı bu günlerde, sergenler de kendini yenilemeye başladı. Birkaç sezondur bizi tesiri altına alan boy friend jeanlar yerini başka bir jean modeline vazgeçiyor.

Mom Jeans Modası
Mom Jeans Modası
Yeni trend akımlarını sınamanın bütün süreyi! Skinny jeanler ile bitirilen kombinlerden bunalanlar için mom jeans devrimi başlıyor! Cadde tarzında popüler parçalardan biri olan boyfirends jeanlere dost geldi, mom jeansler! Mom jeans modası da tıpkı boy friend pantolonlar gibi gardroplarımızın yıldızı olacak gibi duruyor. Şimdiden cadde tarzında kendine eforlu bir yer edinen mom jeansleri siz de çok hoşlanacaksınız.

Moda yeniden daha öncekilerden esin aldı! isminden de anlaşılacağı gibi annelerimizin zamanında trend olan bu pantolonlar geçmişten günümüze geldi. Küllerinden doğan mom jeans nedir? Yüksek belirli, bütün oturmayan, üst kısmı boldan alta doğru darlaşan, relax ve fit denim modellerine mom jeans denir. Mom jeans modası cadde tarzında olduğu kadar celebrity dünyasında da yerini edindi.

Mom Jeans Modası Nasıl Kombinlenir?
Mom jeans pantolonunuzu, basic ve bol tshirtlerle, bayan gömlekler, trikolar, oversized kazaklar ya da crop top üstlerle kombinleyebilirsiniz. Öbür yüksek bel pantolonlarda olduğu gibi mom jeans modellerinde de üstünüze giydiğiniz parçayı içinize sokmalısınız. Paçalarını kıvırabileceğiniz mom jeans pantolonları, stilettolar ve ten ceketle kombinleyerek gündüzden geceye bir şıklık elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X