Yaz mevsimi, cıvıl cıvıl yaşamı birliktesi getirmektedir. Her yerde rengarenk çiçekler açar ve insanın gönlünü mutlu eden yapıya da tanıklık etmiş olur. Güneşin ısıttığı mevsimde hem şık hem de terletmeyen elbiseler tutku edilebilmektedir. Yazın hoş bir mevsim olmasının yanı gizeme, yakıcı hava rahatsız edebilmektedir. Bu havayı azıcık olsun gevşetmek isteyenler için rahat elbise seçimi yapmak ehemmiyetli olmaktadır. Yaz aylarında rengarenk ürünler seçim ederek hem içinizin hem de dışınızın hoşluklara kapı açmasını sağlayabilirsiniz.

Yazlık Tesettür Kıyafetler

Yaz aylarında pantolon giyiminin yanı gizeme, etek ve giysi gibi uçuş uçuş elbiseleri seçim etmek daha iyi olacaktır. Çok fazla terletmemesi ve sıkmaması sayesinde rahat bir biçimde muhtelif modellerdeki tesettür kıyafetleri kullanabilirsiniz. Pudra renginde, diz altı büzgülü model ve dantel ayrıntılı giysiyi hoşlanarak kullanacaksınız. Pek çok insanın da giysiyi nereden aldığınıza dair sualler soracağı kesin gözüküyor. Herkesten evvel siz keşfedin ve kendinize, hoşlandıklarınıza, ailenize, dostlarınıza vb. bu giysilerden armağan olarak alın ve onların mutlu olmasını sağlamış olun. Pek çok beden spektrumuna dağılan kıyafetler, her beden bayana uygunluk gösteriyor. Siyah renginin asil duruşu her bayanı tesiri altına alıyor.

Gardıroplarınızdan yetersiz etmemeniz gerek siyah rengini, kıyafetlerde de kullanabilirsiniz. Cılız göstermesinin yanı gizeme asil bir görüntü vermesi bayanlar için yeterli iki özellik olmuş oluyor. Haki renk, kol ve boyun kısmı dantelli tasarım giysiyi, haki renk şallar ile hoşlanarak seçim edebilirsiniz. Mor, haki ve siyah renklerinden oluşan salopet ekipler de bayanların hoşlanarak giyeceği bir giysi oluyor.

Büyük Beden Elbiseler

Yaz mevsiminin gelişiyle her kadının zayıflamaya başlaması koşul değildir. Bunun için büyük beden elbiseler ideal olacaktır. 48 ila 52 vücuda kadar varan alternatifler arasından sevilen ürünleri satın alarak sevinçle giyebilirsiniz. Mürdüm renginde önden yarım düğmeli giysi modeli oldukça alkış alacak. Büyük beden bayanlar için ağabeye feraceler günlük ve özel günlerde kullanılabilecek şıklığa sahip oluyor. Siyah renk bol pantolon ve tunik ikilisi de büyük beden bayanları mutlu ediyor. Bu ekip ile her renk şal ve başörtü kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X