Tesettürlü Sünnet Annesi Elbiseleri!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Sünnet annesi olmak ve çocuğunuzun sünnetinde son derece şık bir biçimde giyinmek istiyorsanız, dikkat etkeniz gereken bir ekip hususlar mevcuttur. Bu hususlara dikkat ederek giyindiğiniz takdirde hem modaya uygun giyinmiş olacaksınız hem de son derece şık görünerek etrafın gözlerini üzerinize sürüklemiş olacaksınız. Sünnet çocuğunun annesi her zaman sünnet annesi olduğunu belirten elbise ve giysiler seçmelidir. Şayet ağabeye stili giyinmek isterseniz uzun eteklerden oluşan ve üst kısımlarında taşlardan desen ve tasarımlar bulunan ağabeye kıyafetleri seçmeniz doğru olacaktır. Aynı zamanda yapılan olan türbanlarınız da kıyafetlerle aynı ton ya da bütün ters ton renkleri kapsamalıdır.

Sünnet anneleri şayet ağabeye stili kıyafet giymek istemezlerse, tesettüre uygun planlanan son derece şık ve muazzam görünüme sahip olan alt ve üst ekipler de mevcuttur. Bu ekipler tesettürlü sünnet annelerinin seçimlerine göre değişkenlik gösteriyor. Pantolon ekiplerden oluşan ya da etek ekiplerden oluşan modellerde, pantolonlu olanlar daha fazla seçim ediliyor. Hem rahat hareket edebilmek hem de daha asil bir biçimde görünmek için pantolonlu ekipler estetik görünümü kuvvetlendiriyor. Sünnet anneleri bu ekiplerden giymek istediklerinde en uygun renkler krem ve bej tonları olarak öğreniliyor.

Tesettürlü Sünnet Anneleri Stilinin Dışına Mertca Çıkabilmelidir

Tesettürlü sünnet anneleri nasıl giyinmelidir sualine verilebilecek en hoş cevaplardan biri de mert olabilmektir. Tesettürlü sünnet anneleri basmakalıp düğün zamanlarına, basmakalıp stillerine ya da özel akşam stillerine oranla azıcık daha parlak ve şık elbiseleri seçim edebilirler. Anne olduklarının fark ettirmek emeliyle daha simli daha şişkin eteklerden oluşan kıyafetleri giyebilirler. Böylece hem sünnette daha fazla dikkat sürükleyecek hem de stillerinin dışına şık bir biçimde çıkmış olacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 3   Ortalama: 1.7/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.