Bunların başında ise bir oğlu için en ehemmiyetli anlarından bir olan sünnet merasimleri yer almaktadır. Bu sünnet merasimleri ile beraber özellikle anneleri bir coşku sarmaktadır. Sünnet merasimlerinde gelen misafirler arasında en çok konuşulan mevzulardan biridir sünnet annesinin ne giydiği mevzusu. Evvelleri tesettürlü anneler için hudutlu rakamda ve modelde ağabeye elbiseler bulunmakta iken günümüzde ise cinsli sünnet anneleri için bir hayli model ve renk alternatifi bulunmaktadır. Bu güçlü süreçte tesettürlü sünnet anneleri nasıl bir model giyeceği hakkında klasik zorlanmaktadırlar. Zira oğulları için oldukça ehemmiyetli olan bu merasimde annelerde çocuklarının yanında bir kuğu gibi görünmek istemektedirler.

Tesettürlü Sünnet Annesi Hangi Renkte Elbiseler Seçmeli?
Tesettürlü sünnet anneleri çocuğu ile geçimli olabilmek ismine kırık beyaz ya da krem renginde şık ağabeyeler seçim etmektedirler. Zira genellikle sünnet giysileri beyaz renkte olduğundan çocukları ile bir tamlık içerisinde olmak ve bir kraliçe gibi görünmek isterler. Kırık beyaz ve krem rengin haricinde son zamanlarda tesettürlü sünnet annelerinde en çok seçim edilen renkler pudra pembesi, vizon rengi ve mint yeşili renklerini oldukça kullanmaktadırlar. Sizlerde bu özel günde sarih tonda ki bu renklerden oluşan ağabeye elbiselerinizi seçebilirsiniz.

Tesettürlü Sünnet Anneleri Nasıl Modeldeki Giysiler Seçmeli

Tesettürlü sünnet anneleri düğün merasimlerinde şık, mübalağalı olmayan, sade ancak son derece şık ağabeye giysiler seçmelidir. Sünnet düğünün yapılacağı mekan da kıyafet tercihinde oldukça tesirli rol oynamaktadır. Misalin bir düğün salonu, balo salonu gibi kapalı bir mekanda yapılacaksa daha ağır ağabeye modelleri seçim edilebilir. Ancak sünnet düğünü bir kır, bahçe gibi sarih bir mekanda yapılacaksa etek kısımları uçuş uçuş tüllerden olan modelleri seçim edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda tesettürlü sünnet annelerinde çok moda olan pelerinli giysiler baya seçim edilmektedir. Özellikle de bu sezonun en moda modellerinden biri de ceketli nur ağabeye stilindeki modellerdir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X