Tesettür Giyim furyası son senelerin en trend büyümelerinden olmaliki, Tesettürlü hanımlar çok daha şık çok daha çağdaş olmaya başladı.

Evvelki senelerde olanakların kısıtlı olmasından dolayı, Daha paspal bir biçimde mecbur giyinmek zorunda kalan hanımlar, Bu vaziyetten senelerce muzdarip olmuş haftanın ayın senenin yılların rukiş’i seçilmiştir.

2000 li senelerden sonra tesettür’şöhret az da olsa büyümesi ile beraber kapalı giyinen hanımlar azıcık daha giyim kuşamlarına dikkat etmeye başladı, Ama yinede hoş giyinebilmek için o seneler gerçekten çok eksikti, 2005 li senelerde butik özel tasarım tesettürcüler yavaş yavaş piyasaya girmeye başladı fakat o zamanda pek bir hareketlilik kazanılmadı.

2010 senelerinde özel tasarımcılar kendini göstermeye başladı şuan günümüzün en iyi tasarımcıları o senelerde küçük terzi butik biçiminde açılan özel tasarım tesettürcüleridir.

Bunlar şimdilerin Pınar şems markası,minel aşk , an-nahar, som fashion gamze polat gibi başlıca tesettür giyim markalarıdır.

Kibar Tesettür Senelerin Yıprandıramadığı en daha önceki tesettür giyim işletmelerinin başında gelmektedir.

Evvelki senelerde Avrupa’ya Ağırlık olarak ihracat yapan kibar giyim, Fransa,almanya ,danimarka,avusturya,avustralya gibi avrupa ülkelerine en çok tesettür giyim ihracatı yapan 1 numaralı giyim şirketidir.

İşletmemiz bünyesinde Tesettür giyim sektörünün en nitelikli tesettür tasarım işletmeleri yer almaktadır, bu işletmelerin ürünlerine en yeni tasarımlarına muhtelif kampanyalardan daydalanarak kibar tesettür üzerinden online olarak satın alabilirsiniz..

Online alışveriş yapmak Kibar ile Çok Basit..

Kibar tesettür’den türkiye’den kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz, Eğerki avrupa’nın muhtelif ülkelerinde iseniz sipariş adımları en basit biçimde revize edilmiştir.

Avrupa’dan sipariş verebilmek için sevdiğiniz ürünü öncelikle alışveriş sepetinize ilave ediniz.

Sipariş sayfası tek sayfa olup tek sayfa üzerinde adres bilgilerinizi girdikten sonra ödeme metodunu seçerek Türkiye – Kredi Kartı , Kapıda Ödeme , Banka Havale-eft Yurtdışı için , Kredi kartı veya western unior alternatifi ile siparişinizi basitlikle oluşturabilirsiniz.

Sipariş operasyonlarınızı bitirmek için aza olma lüzumluluğu yoktur, konuk alternatifi ile alışveriş yapabilir takip operasyonlarınızı telefon numaranıza gelen sms ile takip edebilir ve aynı zamanda mail adresi girdi iseniz mail adresinize gelen bilgi iletileri ile takibini sağlayabilirsiniz.

Sipariş operasyonları türkiye içinde avrupa içinde çok basit, Çok kısa müddette kapınıza kadar teslim ediyor, ürün niteliklerimiz fotoğrafta ne görüyor iseniz birebir aynı ürün gelmektedir.

Süratli dayanak için whatsapp hesabımız 7/24 hizmetinizde whatsapp numaramız : 0545 540 6000 kibar tesettür whatsapp hattımız üzerinden süratlice irtibat’e geçebilirsiniz bizimle.

Türkiye için süratli başkalaşım ve iade Garantisi, Sevmediğiniz ürünü size gelen başkalaşım ve iade formunu doldurarak tarafımızı yollayabilirsiniz iade operasyonlarınız 1 hafta içinde bitirilecektir.

Kredi Kartı ile Alışveriş yapmak Çok Tehlikesiz

Web sitemiz hiç bir biçimde Kredi kartı bilgileri Kaydolmamaktadır.

Özel güvenlik sertifikaları ile BANKA ONAYLI Sitemiz dışarıya karşı korunmaktadır, Ödeme operasyonlarınız Banka ile sizin aranızda Özel sistemler ile yapılmaktadır. Ödeme adımları siz banka ve netice başka bir deyişle Kibar tesettür olarak yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X