www.zariftesettur.com

Dünya üzerinde İnternetin en geç yaygınlaştığı ve en süratli adepte olan Ülkeyiz.

Alışveriş yapabilmek için tereddütde kalan alıcılarımız için bir haberimiz var !! Artık hoşlanmadığınız ürünü almak zorunda değilsiniz..

Kibar tesettür kurulduğu günden beri Satış siyasetinde alıcı haklarını korunarak Metamorfoz ve iade kampanyasını hep yinelemişir.

Şayet bir ürünü alıp vücudu olmadıysa Bunu fiyatsız metamorfoz yapabiliriz.

Hatta ürünü hoşlanmadığınız Takdirde Paranızı hemen iade edebiliriz. ve bu süreçte yapılan giderler sizin bakiyenizden netlikle düşmemektedir tüm bu hizmetler tam alıcılarımıza fiyatsız olup satın aldığı ürünnam Ölçüyü hiç ehemmiyetli değildir.

Bunun size verimleri nelerdir; Kapıda ödeme alternatifi ile ürününüzü alıp Ürünü hoşlanmadığınız takdirde Ürünü geri bizlere yolluyabilirsiniz.

Kibar Tesettür Giyim ürünlerinin Artta emin adımlar ile net bir biçimde durmaktadır.

Sayfamızda netlikle 3.sınıf kolay ürünler sergilemiyoruz.

Fiyatsız Metamorfoz ve iade için yapmanız gereken Ürün ile gelen faturanın arttaki iade formunu doldurarak ek olarak hesap numaranızı yoksa ad soyisim ile ptt bölgenizi veya cebe havale alternatifi ile ödemenizi sürekli alabilirsiniz. Fatura üzerinde bulunan Kibar Tesettür Adresine aras kargo şirketi ile Gönderdikten sonra ödemeniz ürün elimize eriştiği gün hesabınıza geçmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X