Yaz aylarında tiril tiril kumaşları ile en çok alaka gören parçalardan biri olan tesettür giysi modelleri, bu sezon yenilenen alternatifleri ile beraber çok daha fazla dikkat sürüklemeyi muvaffak olmuştur. Sarih renklerin sıklıkla seçim edildiği yazlık tesettür giysi modellerinde kullanılan düğme ve ya kemer ayrıntıları, daha da iddialı bir görünüm elde edebilmenize ihtimal tanıyor.

Senenin en trend modellerinin yer aldığı ve tesettür giyim modasının göz bebeği olan yazlık giysi modelleri, desenli alternatifleri ile de büyük bir alaka görmektedir. Etek boyu bileklere kadar uzanan ve yazın rahat etmenizi sağlayan tesettür giysi modelleri, stilinize uygun bir hayli değişik seçeneği bir arada sunmaktadır.

En Hoş Tesettür Kombinleri Nasıl Yapılır?

Tesettürü kombini yapmak şıklığı tutabilmek için en ehemmiyetli adımlardan biridir. En doğru parçaları doğru yerde kullanarak beklediğiniz şıklığı elde edebilmeniz muhtemel. Bunun için öncelikle seçim edeceğiniz modelin vücudunuza uygun olup olmadığına bakmalı ve mevsime uygun bir elbise seçmelisiniz.

En basit elbise kombini yapmaya ihtimal tanıyan tesettür giysi modelleri, hem spor hem de normal beğenenler için büyük bir rahatlık sunmaktadır. Tesettür giysi modellerini bitireceğiniz aksesuarlar ile çok daha iddialı ve alaka uyandıran bir görüntüye kavuşabilmeniz muhtemel.

Tesettür Giyimde Rahat Etmenizi Sağlayacak Olan Tasarımlar Hangileri?

Rahatlığı ve şıklığı bir arada arayanlar için tesettür giyim modasında bu yıl birbirinden hoş tasarımlara bir arada yer verilmiştir. Her vaziyette kullanabileceğiniz ve hareket etmenizi basitleştirecek olan salaş tesettür pantolonlar, bu sezonda da en çok alaka gören alternatifler arasında yer almaya devam ediyor. Salaş tesettür pantolon modellerini şık bir bluz ya da ceket ile bitirerek iddialı bir görünüm tutabilirsiniz.

Bu sene tesettür giyim modasında sizlere rahatlığı yaşatacak olan bir başka tasarım ise modası hiçbir zaman geçmeyen kot giysi tasarımları olacak. Spor giyinmeyi beğenenler için sunulmuş en hoş çözümlerden biri olan kot tesettür giysi modelleri, spor pabuçlar ile bitirilerek hafta sonu kurtarıcınız olabilir. Siz de tüm bakışları üzerinizde toplayacak bir şıklığa kavuşmak için bu senenin modası tasarımlara kesinlikle dolabınızda yer verin.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X