Yaz ayları artık iyice yanaştığına göre, sıcak havalarda en çok seçim edilen ve giyilen giysiler de dolaplarda ön sıralardaki yerlerini almaya başladılar. Peki, hali hazırda dolapta bulunan tesettür kıyafet modellerinizle nasıl kombinler yapabilirsiniz, günün trendlerine nasıl uyarlayabilirsiniz? Gelin hep beraber bir göz atalım.

Yeni sezonda en hoş tesettür kıyafet modelleri Alışverişe Başla

Tesettür Kıyafet Kombinleri

Günümüzde tesettür kıyafet modelleri artık sıradanın azıcık daha dışına çıkmış vaziyettedir. Tasarımcılar ve markalar, bayanların arzlarına göre kıyafet modellerine istikamet vermeye başlamıştır. Elbette herkes her sezon yeni giysiler alamayabilir. Ancak bazı minik ayrıntılarla yeni trendleri tutmak olası olabilir. Misalin; dolapta bulunan giysilere göz atılacağı zaman, sezonun hit renklerini araştırmak son derece yararlı olacaktır. Yıldız çiçeği rengi, pembenin lilaya çalan tonları ve canlı sarı tonlarıyla, mavinin huzur veren tonları ön tasarıya çıkan renkler arasındadır. Bu sebeple öncelikle bu renkleri barındıran tesettür kıyafetleri askıda azıcık daha öne almak iyi olacaktır. Şayet ki dolapta bu renklerde kıyafet yok ise, kaygıya gerek yok! Kıyafetle kombinlenebilecek aksesuarlar da trendleri tutmaya takviyeci olacaktır. Bu bir eşarp da olabilir. Böylece günün modasına uygun bir stille caddelerdeki ışıltıya eşlik etmek olası.

Hangi Aksesuarlar Kullanılmalı?

2018 İlkbahar ve Yaz kombinlerinde öne çıkan aksesuarlar; evvelki sezona göre oldukça ufak çantalar. Ayrıca uzun boya sahip kolyeler de küçük çantalara eşlik eden aksesuarlar arasında. Kemer kullanmayı beğenenler içinse bir müjdeli haber! Yeni trendler arasında kemerler de var. Bol tesettür kıyafet modellerinde olduğu kadar, dar kıyafetlerde de rahatlıkla kullanılabilen kemerler herkesin güzeline gidecek bir ayrıntı. Pabuçlar ise sanki evrim kalitesinde gözüken ayrıntılar olarak göze çarpmakta. Değişik tarzlara sahip kunduralara sergenlerde tesadüfmek, hatta pek çok kadının ayağında görmek kimseyi donakaltmasın.

Tüm bunlardan bahsetmişken maliyetlere hakkında da genel bilgi paylaşmak herkesin vicdanına su serpebilir. Her keseye uygun maliyet aralığına tesadüfmek olası, natürel şöhretli markalar arasından tercih yapmak isteyenler kesenin ağzını azıcık daha açmak zorunda. Ancak yeniden de bayanların çok daha mantıklı maliyetlere sahip tesettür giysiler, aksesuarlar ve pabuçlar bulacağı kesin. Yalnızca azıcık daha bulgu yapmak gerekebilir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X