Tesettürlü bayanları tesiri altına alan tesettür tunik değişiklikleri nedeniyle her insanı büyülüyor. Her yerde aynı mahsullerin sergileniyor olması suratından, daha elbiseyi almadan herkeste görerek bıkkınlık yaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi sebepleri aşmak için birbirinden değişik, muhtelif, renkli, nitelikli mahsulleri seçim edebilirsiniz. Her kadının giyim zevki değişik olurken, tuniklerin sihri sayesinde herkesin alkışı aynı istikamette olacaktır.

Pek çok renk alternatifleri sayesinde de her mahsulün değişik renklerini görüp değerlendirerek, fiziğinize, deri renginize, boy miktarınıza uygun miktarlı elbiseleri satın alarak kendinizi mutlu edebilirsiniz. Mutlu olduğunuz ve hoşnut kaldığınız taktirde de, tüm hoşlandıklarınıza bu tuniklerden armağan edebilir, beğendiklerinizin özel günlerinde de tuniklerden satın alarak onların gülmesini sağlayabilirsiniz. Takribî olarak her beden miktarlarına uygun olarak çalışılması, beden meseleyi yaşayan bayanlar için de bir kapı olmuş oluyor. En yeni ve nitelikli tunikleri, iyi kombinlerle bitirerek kullanabilirsiniz.

Tuniklerde Değişik Alternatifler

Yarasa kol model kırmızı renk tunik ile siyah rengi oldukça geçimli olacaktır. Tunik altına giyilecek bol kesim siyah pantolon ve siyah şallar kombininizi bitirmeye yetecektir. Uygun çanta ve kundura tercihi de gidilecek etrafa göre tanımlanarak her gezide giyilebileceği sağlanmış oluyor. Nitelikli duruş sergilemek isteyenler için; vizon renk, incili işlemeli, uzun tunik hayalinizi hakikatleştirmek için var oluyor. Tunik renginde tül şallar ile tamlığı tutabilir, şık tasarım sayesinde de çevrenizdeki insanlardan alkış almaya başlayabilirsiniz. Bordo ve uzun tuniğin, önden boydan boya altın sarısı işlemesi gözleri şenlendiriyor. Siyah şallar ile bitirebileceğiniz bordo tunik, kullanım rahatlığı da sunmuş oluyor.

Harekâta Ayrıntılı Tunik Modelleri

Düz bir tuniği asilleştirmek için iyi işlenmiş ayrıntılar ile zenginlik katılabilmektedir. Sıradan bir ayrıntı işlemesi oldukça makûs gözükebileceği gibi, iyi bir operasyona da oldukça şık bir tasarım oluşturacaktır. Asker yeşili bir tunikte inci ayrıntılar değişiklik belirtecektir. Bordo rengindeki, kolları ve ön kısmı gümüş renk işlemesi iki hoş rengin buluşmasını sağlıyor. Gümüş renk şallar ise tuniğin bitiricisi oluyor. Siyah renk tunik üzerine işlenen altın sarısı dantelli operasyona da, bayanlara şık bir tasarım misali sunmuş oluyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X