2017 Senesinde kendini gösteren Kapalı giyim tesettür tulum modelleri, Çok fazla istek gelince 2018 Senesine çok daha meblağlı Tamamen Tesettür’e Hitap eden Tulum modelleri Nazik tesettür Tasarımcıları Tarafından Planlandı.

2018 Senesinde Tesettür tulum modelleri şanlı markaların ve tasarımcıların imzasını taşıyarak nazik tesettür tulum kategorisinde yerini alacak.

Bu günlerde yavaş yavaş stoklarımıza giren ve web sitemizdeki yerini alan tulum modelleri tesettürlü hanımlar için Özel tulumlar olarak yerini alıyor.

Büyük beden Tesettür tulum modelleri

En çok gelen arzlardan birisi olan Büyük beden tesettür tulum lüzumunu göz önünde bulunduran nazik tesettür Çalıştığımız markalar ile özel antlaşma sağlayarak Büyük beden hanımlar için beden hatlarını muhakkak etmeyecek Özel tasarım tulumlar planlandı.

54 Beden tulum modelleri , sitemiz üzerinde yer alırken 36 beden tulum modelleri ile 54 beden arasında https://www.zariftesettur.com/tulum-modelleri adresimizden modellerimizi araştırıp satın alma işleminize reelleştirebilirsiniz.

2017 Senesinde en çok Yakalanan Tesettür Tulum Renkleri.

2018 Senesine rakamlı günler kala 2017 senesinde en çok yakalanan satın alınan tesettür tulum renkleri , Haki , siyah , bordo , saks , ekru , kırmızı, yeşil , fuşya , Gül Kurusu, Mor, Pudra ve Kiremit Renkleri en çok yakalanan tesettür tulum renkleri arasında yer almaktadır.

Öteki çok yakalanan tesettür tulum modelleri ise kolsuz olarak seçim edilen tulum modelleridir.

Bu tulumlar içinden gömlek vs Stili öteki giysiler ile kombinlenerek seçim edilmektedir.

Bu modeller henüz çok fazla rağbet görmesede Bütün tulum modelleri Çok fazla seçim edilmektedir.

2018 Senesinin ön görülen tesettür tulum renkleri

Yeniden haki ve bordo renkleri başı sürükleyecek gibi duruyor siyah gülkurusu ve fuşya renkleri onun devamında 2018 senesinin gözde renkleri arasında yer alacaktır.

Sezonun en çok hoşlanılan Tulum tasarımcıları , Ahunisa , An nahar , Piennar , Sümay Moda, Sure ve Rana zen gibi tasarımcılar Planlamaktadır.

Bol Tesettür Tulum Modelleri,

Özellikle Büyük Vücutlarda seçim edilen bol giyim Stili tüm tulum vücutlarında seçim edilmektedir.

Tesettür giyim’in Liderlerinden olan nazik tesettür 2017 senesinde Sektörün ALTIN MARKA’sı seçilerek Bir ilki asıllaştırıp Tesettür giyim sektöründe En iyi şirket olarak Seçilmiştir.

Büyük Beden hanımlar için Türkiye’de en çok özel tasarım büyük beden tesettür giyim modelleri olan tek şirketiz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X