Tesettür sahibi bayanları tesiri altına alan tunikler, bir hayli modele ufalaması sayesinde her kadının seçimine göre değişiklikler yaratmaktadır. Her kadının alkış kavrayışı değişik olduğu için, hem desenleri hem de renkleri ile çeşitlere ufalaması sayesinde bir hayli bayan değişik seçimler yapabilmektedir. Bu sayede bir kadının gardırobunda da pek çok değişik model tuniklerin olabilmesi sağlanmaktadır. Hem günlükte, hem de özel günlerde kullanılabilen tunikler, pek çok kadının kurtarıcısı olacaktır.

Tesettür Tunik Modelleri

Bayanların hayalini süsleyen giyimler pek çok çeşide ve renge bölmektedir. Aralarından uygun olanları seçerek iyi kombinlemeler ile hem gününüzü hem de özel günlerinizi bedelli kılabilirsiniz. Bebe mavisi tesettür tunik modelini, beyaz pantolon, beyaz spor kundura ve tozpembe şal ile kombinleyerek kullanmak, günlük rutininizi değerlendirmek için iyi bir tercih olacaktır. Hem rahat hem de şık olması sayesinde bir hayli civarda rahat bir kullanım sağlamaktadır. Beyaz ve siyah çizgili model tunik, beyaz pantolon, beyaz spor kundura ve siyah şallar ile beraber kullanıldığında, hoş bir netice çıkacaktır. Aynı modelin değişik rengi de beyaz, mavi dikkatleri üzerine sürüklemeyi muvaffak oluyor. Bu tuniğin mavi ya da lacivert bir şal ile bitirilmesi hoş bir görsel sağlayacaktır. Tuniğin değişik bir rengi olan kırmızı – beyaz ikilisi, değişik rengi seçmek isteyen bayanlar için bir alternatif olacaktır. Kırmızı şal ile de tamlık kazanılması yerinde bir karar olacaktır.

Rengarenk ve Değişik Desen Tunikler

Asimetrik çizgili pudra renk tunik, beyaz pantolon ve beyaz renk şallar ile beraber şık bir görünüm sağlayacaktır. Aynı asimetrik modelde; mavi ve kahverengi tonlarının da olması, her kadının hoşlandığı renk tonuna sahip olmasını sağlamaktadır. Yandan çizgili, değişik model tunikte, yeşil, pembe ve mavi renkleri bulunuyor. Giyimde basitlik sağlayan ikili modeller tuniklerde de boy gösteriyor. Gömlek ve tunik sentezini oluşturan ikili ekipte, lacivert, bej ve pudra renkleri hazır bulunuyor. Pek çok beden alternatifleri olması, değişik beden miktarlarına sahip her bayan için muhtelif giyim alternatifleri sunuyor. Tunikler için tesettürlü bayanlar ismine pek çok seçenek bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Yeni Sezon Neler Var? başlıklı makalemizde tesettur abiye çeşitleri, tesettur abiye modası ve tesettur abiye yeni sezon hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X