Stilinizi değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız günlük görünümünüze azıcık sofistike elbiseler ilave edebilirsiniz. Belki de yeni bir işiniz var, belki de yeni bir kente taşındınız ya da belki de kim olduğunuzu göstermek için bir farklılık yapmanız gerekiyor. Bu geçişi nasıl yapacağınızı ve şık giyinmeyi mi merak ediyorsunuz? Kendinizi, seneler süresince ya da yaşamınızın geri kalanı süresince giyebileceğiniz daha sofistike, şık bir tarz ile şekillendirmenin iç ve dış kısımlarında size yol gösterecek bazı ipuçlarını takip etkeniz gerekmektedir.

Bugün satın aldığınız tesettür tunik kombinli bir elbise bundan on sene sonra hala giyilebilir olacak. Tuniğinizin altına farklı pantolonlar veya taytlar olarak onu her seferinde değişik bir hale getirebilirsiniz. İnci saplama küpelerden bir çift satın almak, satın alındıktan bir sene sonra da değişik 10 çift küpeden daha revaçta ve geçerli bir model olacaktır. Çalışmak için giyilebilecek şık tunik, hafta sonu kahvaltısında, alışverişte ya da kent dışı gezilerinde her zaman geçerli bir elbisedir.

Normal bir görünüm oluşturmak için tunikten daha uygun bir giysi yoktur. Yeni bir normal bakış açmaya hazırsanız, tuniklerin tesettür giyimdeki yerini iyi kavramak gerekecektir.

Tesettür Tunik Giyenler Kendini Nasıl Tasvirler?

Şahsi tarz, her birimizin sahip olduğu bir şeydir, onu belirlememiz, kavramamız ve sonra yaşamamız gerekir. Şahsi hayat stiliniz, esininiz ve geçmişiniz; ruh halinizi, şahsiyetinizi ve sizi bir tam olarak yansıtır. Şahsi stilinizi bulduğunuzda, şahane görünürsünüz ve konutunuzdan çıktığınızda kendinize güvenebilirsiniz. İster caddede olsun, ister konutta veya bir davette, fırsatınız ne zaman olursa olsun stilinizi şık gösterebilirsiniz. Tipik olarak, tunik modeller ve minimalist tarzlar, bu stillerin temsil ettiği renk paletlerine ve giyim alternatiflerine bağlı olarak her zaman klas görüneceklerdir.

Stilinizi daha sofistike bir seviyeye yükseltmek için neler gerektiğini görelim:

Normal, zamansız kıyafetler önümüzdeki on seneye kadar sürecek malzemelerden yapılmıştır. Bunlar; pamuk, yün, keten ve ipek kumaşlardan yapılmaktadır. Bu dört esas kumaş muntazam bir biçimde bakılırsa zamanın testini direnecektir. Arınılmış ve preslenmiş, bu kumaşlardan yapılmış eşyalar, kendi başlarına klas olma meyillidir. Bu kumaşlar ayrıca gardırobunuzda genişlemenize izin veren varyasyonlara da sahiptir. Tuniklerde bu cins kumaşlar sıklıkla kullanılmaktadır. Dolayısıyla tunik giysi modellerinin de uzun seneler modadaki yerini gözeteceği kesindir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X