Yaz mevsiminde her tesettürlü kadının imdadına yetişen tesettür tunikler, renkleri ile herkesi büyülüyor. Değişik bir çok model sayesinde dolabınızı hudutsuz bir biçimde tunik modelleri ile doldurmanız sağlanıyor. Hem günlük rutini içeren günlerde, hem de özel günlerde pek çok kadının seçim edebileceği tunikler gözde bir ürün olmayı muvaffak oluyor. Bebe mavisi önden düğmeli model tuniğin beyaz pantolonlar ile beraber kullanımı verimli olacaktır.

Çizgili model tuniklerde pek çok renk alternatifi bulunuyor. Siyah, mavi ve kırmızı renkleri arasından her kadının zevkine hitap edecek renkler arasından dilediğine karar vermesi ya da hepsinden alması kendi inisiyatifine kalıyor. Siyah renk parlak kumaş tuniğin oldukça hoşlanılacağı kesin görünüyor. Siyahı asilliği ve tuniğin azametli oluşu birleşince ortaya enfes bir görüntü çıkmış oluyor.

Azametli Ağabeye Modelleri

Özel günlerin bırakılmazı ağabeyeler, nitelikli görünümü ile beraber sunuluyor ve her kadının alkışına hitap edecek modellerde alternatifler sunmuş oluyor. Somon rengi fırfırlı model ağabeye, somon rengi şallarla birleşince ortaya oldukça hoş bir görüntü çıkıyor. Fırfırlı modeli sayesinde her beden bayanda hoş duracak olabilmesi netlik kazanıyor. Göğüs kısmı ayrıntılı ve tüylü işlemeli bebe mavisi ağabeye, görenleri kendisine hayran vazgeçiyor. Dantel işlemeli gold renk tuvaletin bedeni sarmasının yanı gizeme, belden alta gelen tüllü kısmı sayesinde miktarlı giyime uymuş oluyorsunuz. Vizon renk azametli tuvaletlerin mezuniyetlerde kullanılabilir olması sizlerin güzel gözükmesine olanak verecektir. Pudra rengi kol ayrıntıyı fırfırlı, dantelli model ağabeye içerisinde kendinizi çok şık sezeceksiniz.

Tesettür Ekip Modelleri

Kombin yapmak yerine ekip giysiler giyerek, hem kısa zamanda giyinebilir, hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Taba rengi omuz kısmı fırfırlı model tunik ile incili krem rengi pantolon ikilisi azametli bir hava katmanızı sağlayacaktır. Ekru rengi pullu model tunik pantolon ikilisini, mor renk şallarla beraber bitirebilirsiniz. Ekip giysilerde beden aralığının geniş yelpazeli olması sayesinde, her tesettürlü bayan ekip giysi giymenin tadına varmış oluyor. Beyaz tunik ve mavi – beyaz çizgili model pantolon ekibi, yaz aylarında vaz geçilmez parçanız haline dönüşmüş olacak.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbiselere Katman Ekleme Rehberi! başlıklı makalemizde tesettur elbise katman katma hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X