Tesettür sahibi bayanlar için değişik bir hayli model ürün satışa sunulmaktadır. Niteliğin ön tasarıda olması en büyük imzadır. Emin site sayesinde, her civarda sevdiğiniz ürünşan siparişini verebilir, istediğiniz adrese teslimini sağlayabilirsiniz. İsterseniz kendinize bir jest yapabilir, dilediğiniz taktirde de hoşlandıklarınızı mutlu etmek ismine armağan alma harekâtını basitlikle asıllaştırabilirsiniz. Kendinizin ve hoşlandıklarınızın her civarda şıklığı ve rahatlığı tutması bu sayede muhtemel olmuş oluyor. İyi ve hoş günlerde, hep beraber şıklığınızı konuşturmak için niteliği giyinmeyi sağlayabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Tunik Alternatifleri

Değişik renkler, değişik beden miktarları, değişik kumaşlar, değişik modeller… Her kadının değişikliklere böldükleri keskindir. Tam tesettürlü bayanlara özel çalışılan ve her değişiklikleri göz önünde bulunduran ürünler sayesinde, her kadının alkış zevkine hitap edecek ürünleri bulmak basit bir yol haline dönüşüyor. Tesettür giyimde öne çıkan tunik modellerini iyi bir biçimde kombinleyerek kullanmak şıklığı tutmak açısından yararlı olacaktır. Turuncu renginde, boncuklu ayrıntılara eşlik eden bir tuniği, siyah kumaş pantolon, siyah şal ve siyah renk topuklu pabuç ya da babetler ile bütünlemek yerinde bir karar olacaktır.

Gardıroplarında siyaha oldukça yer veren tesettürlü bayanlar için, siyah işlemeli tunik olmazsa olmazlar arasına giriyor. Nitelikli dikimi ve işlemesi sayesinde göz dolduran ürünü, çoğunlukla her renk şal – eşarp ile bitirmek muhtemel olacaktır. Su yeşili renginde, bilek kısmı ve boydan boya inci ayrıntılı tuniğin kullanımını çok beğeneceksiniz. Aynı zamanda bir hayli değişik renge dağılması sayesinde de, her kadının alkışına hitap edecek rengi tutmak muhtemel olacaktır.

Kıyafet Modelleri ve Kombinlemeleri

Bayanların özel günler için ya da günlük şıklıklarını gözetmek için kıyafet giyinmeleri iyi bir karar olacaktır. Her beden vücudunda değişikliklere ufalayan bayanlar için bir hayli ürün arasından, kendi fiziğinize uygun olanı seçerek iyi bir görsel tutmanız yararlı olacaktır. Ekru renk bir kıyafeti, bebeğinizin mevlüdünde ya da oğlunuzun sünnetinde veya nikah kıyafeti olarak seçim edebilirsiniz. Aynı renkten tül şal ve topuklu kunduralarla tamlığı da gözetmiş olursunuz. Haki rengindeki düş kıyafet modeli içinizi kalemtıraş görsele hitap etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X