Bayanların her biri modayı takip ederek giyimine istikamet vermektedir. Modaya uygun doğru parçaları birleştirerek kullanmak faydalı olacaktır. Birbirinden değişik ve muhtelif ürünler sayesinde zorlanmadan ve arayışa girmeden değişik alternatiflerdeki ürünleri doyasıya elde etmek olası oluyor. Her yaştan tesettürlü bayanlar için de bir hayli modelin ve rengin toplanması sayesinde, tesettür modası basitlikle uygulanmış oluyor. Ehemmiyetli olan ise; bayanların fiziğine ve deri rengine uygun ürünleri alması olmuş oluyor. Her fiziğe her moda olan kıyafet ya da renk doğru bir seçim olmamaktadır. Bu sebeple her modayı değil, size uyan modayı takip etmek daha azametli bir duruş sergilemeniz açısından yararlı olacaktır.

Tesettür Giysi Alternatifleri

2018’in yaz aylarının cıvıl cıvıl geçmesini isteyen tesettürlü bayanlar için bir hayli teklif ve spektrum hazır bulunuyor. Basitlikle yapılacak alışverişler sayesinde, kapınıza kadar gelen ürünleri yorulmadan ve stres yaşamadan kısa bir müddette elde etmiş oluyorsunuz. Kuğu model ve ekru renk bir giysi içerisinde kendinizi gerçekten bir kuğu gibi sezeceksiniz. Fuşya renk hoşlanırlar için; fuşya rengindeki papatya model giysi içinizi açmaya ve kendinizi iyi sezmeye yetiyor. Beden güçlüğü yaşamadan alabileceğiniz giysiler içerisinde kendinizi şık ve azametli sezmeniz olası oluyor. Girdiğiniz her etrafta gözde olmak isteyenler için de, bu giysiler isteğinizi oldukça yerine getiriyor.

Ekip Tesettür Elbiseler

Hiç zorlanmadan ve kombin yapmakla uğraşmadan gününü bedelli kılmak isteyen tesettürlü bayanlar için ekip olarak satılan ürünler yerini üst seviyelere taşımış oluyor. Alt ve üst ekibi ile satışa sunulması sayesinde, geriye sadece eşarp ya da şal seçmeniz lüzumlu oluyor. Basitlik sağlayan ekip modellerinde de bir hayli renk ve modele yer veriliyor. Gardıroplardan beceriksiz olmayan siyah rengi, ekip bir üründe düşünmek sevinçli olacaktır.

Siyah renk pantolon tunik ikilisinin yanı gizeme; mürdüm renginde tunik etek ikilisi de farkını ortaya koyacaktır. Kelebek model tunik ve pantolon ürünşanda; petrol mavisi, haki ve bebe mavisi renkleri bulunuyor. Lazer kesim modelindeki gri renk tunik pantolon ekibi de tesettürlü bayanların bırakamayacağı bir ürün haline dönüşüyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X