Tesettür Giyimde Şıklığın Adresi Ol!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Tesettürlü kadınlar için kıyafet bulmak, kombin yapmak çoğu zaman mesele oluyor. Tesettür giyime uygun kıyafet bulmak çok basit olmuyor. Son zamanlarda tesettür giysilerinde değişik, renk ve kombinler kullanılmaya başlandı. Yalnızca tesettür giyime müteveccih yapılan çalışmalar sayesinde tesettürlü kadınların giyim mevzusunda sürükledikleri kasvet ortadan kalktı. Tesettür giyimde birden fazla giyim stili ve modeli planlanıyor. Her stile uygun kombineleri tesettür giyim modellerinde bulmak artık muhtemel.

Tesettür Giyimde Kombin Alternatifleri
Tesettürlü kadınlarda da giyimde değişik tercihler seçim edildiği görülüyor. Kimi etek bluz kombineleri seçim ederken, kimi de tunik pantolon seçim edebiliyor. Kimi spor giyerken kimi olağan seçim ediyor. Bu nedenle tesettür giyim yelpazesi oldukça geniş yakalanıyor. Etek, bluz kombini seçim eden kadınlar için çok şık kombin çeşitleri bulunuyor. Volan bluz ve düz etek kombini çok seçim edilen ve şık kombinelerden biridir. Ürünlerde değişik renk alternatifleri de bulunuyor. Daha spor ve genellikle pantolon seçim eden kadınlar genellikle pantolon tunik kombinleri seçim ediyor. Her kombine geçim sağlayacak değişik renk ve çeşitlerde şal ve eşarp çeşitleri de tesettür giyim kombinelerini bitiren en ehemmiyetli parçalar arasındadır. Olağan giyime geçim sağlayacak şifon incili şal çeşitleri çok alaka gören ürünler arasında yer alıyor.

Tesettür giyimde kombin yapmak için birbiriyle geçimli her stil giyime parça bulunuyor. Bu da tesettürlü kadınların kıyafet meselesini ortadan kaldırıyor. Her yaş grubuna uygun modeller tesettür giyimde bulunuyor.

Tesettür Giyimde Dış Giyim
Tesettür giyim stilinde dış giyimde ehemmiyetlidir. Kimi kadın pardösü giymeyi seçim ederken bazısı da ferace, panço veya kap seçim ediyor. Her bir kategori için bir hayli ürün alternatifi bulunuyor. Ferace modelleri son zamanlarda tesettürlü kadınlar tarafından çok seçim ediliyor. Feracelerin giy çık ürünler olması, giysi şıklığında olması ve kullanımı çok rahat olması nedeniyle çok seçim ediliyor. Dış giyimde genellikle pastel tonlar ve koyu renkler seçim ediliyor. Dış giyimde de değişik renk alternatifleri ürünlerde bulunuyor. Her giyim stilinde değişik modeller ve renkler kullanılması sayesinde her zevke uygun ürünler bulunuyor. Ürünlerde kullanılan kumaş niteliği de çok ehemmiyetlidir. Ürünlerde en nitelikli kumaşlar kullanılarak ürün niteliğine de umursanıyor. Tesettür giyimde gereksinimi karşılayacak her ürün ve kombin yapılacak parçalar bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.