Uzun senelerdir Türkiye üzerinden Dünya’nın dört bir yanına hizmet veren nazik tesettür Almanya ve öteki Avrupa ülkelerinin Kapıda ödemeli olarak Alışveriş yapabilmeleri için Uzun zamandır Müracatlarını sürdürmektedir.

Türkiye üzerinden bu hizmeti verebilmek şuan için olası gözükmesede lüzumlu alt yapının oluşması için şirketimiz tarafından alakalı mercilere müracaatlar yapılıyor ve alakalı yatırımlar şimdiden yapılmaya başlanmıştır.

Yakın zamanda almanya ve fransa Şubelerini açmayı kasteden nazik tesettür, Bu iki ülkede büyük ambarlar kurarak yurtdışı siparişlerini daha süratli ve daha hesaplı olarak yollamayı tasarlıyoruz.

Yurtdışı’nda yapılacak yatırımlar ile oluşturulacak Ambarlarımızdan İster yerinde alışveriş isterseniz Yurtdışı fiyatsız metamorfoz ve iade garantisi yurtdışı kapıda ödeme ihtimali gibi fırsatlardan yararlanabileceksiniz.

Almanya’ya Nasıl sipariş Verilir ?
Yurtdışına sipariş vermek nazik tesettür ile çok kolay, Türkiyede en süratli ve gümrük problemsiz Kargo gönderimi yapan tek şirketiz.

3 Gün içinde avrupa ülkelerine süratli teslimat yaparak büyük bir miktarda prestij kazanan şirketimiz bu hizmetini dahada ileriye taşıyacaktır yakında.

Şuan için ödeme usullerimiz kredi kartı veya Western unior ile ödeme yapabilirsiniz.

En nitelikli ürünleri hesaplı maliyetler ile son kullanıcı ile buluşturan nazik giyim , yurtdışına yaptığı özel kampanyalar ile Fiyatsız kargo Ve sepette özel indirimler ile farkını sarih bir biçimde ortaya koymaktadır.

Paypal İle ödeme Yapabilirmiyim ?

Malesef geçen yıl sonunda 2016 seneyi sonunda Paypal türkiye ile uyuşamaması sonrasında türkiye’den şimdilik men edilmiştir.

Türkiye’de paypal aracılığı ile hizmet veren şirketlerin bu ödeme taşıtını illegal olarak kullandığı kesin’dir Türkiye’nin menettiği bir sistem türkiyede yasal olarak ne yazıkkı kullanılamamaktadır. illegal olarak kullanan şirketlere haysiyet etmeyiniz ayrıntılı bilgi için https://www.zariftesettur.com/paypal-odeme-sistemi-kaldirildi.html adresini ziyaret ederek analiz yapabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X