Tesettür giyim modası diye bir kavram var artık, Dünya üzerinde bulunan tesettürlü hanımlar artık giyim kuşam mevzusunda aktüelliği takip ediyor yeni sezon ürünleri seçim etmektedir.

2018 tesettür modası için suratlarca yeni model çıktı, Peki değişik tesettür giyim seçimleri nasıl yapılmalıdır ? Ve hangi modeller yeni sezon nasıl anlarız.

Bu noktada özel tesettür giyim tasarımcıları devreye giriyor zariftesettur.com üzerinde yalnızca özel tasarımcılar yer almaktadır ve her ay yeni modeller planlayarak sektöre can katmaktadırlar.

2018 senesinde İkili ekipler ve üçlü tesettür ekipler ön tasarıda olurken aynı zamanda Tesettür tulum modelleri de büyük bir kitle tarafından aşırısıyla seçim edilmektedir.

Tulum ve tesettür ekip seçimi yapılırken en büyük etmen Basen bölgesinin belli olmamasıdır bu mevzu hassasiyetlerimiz arasında tesettür’e uygun çizgilerle ilerleyen modeller bütün geçim sağlamaktadır.

Yeni sezon ağabeyeler Göz kamaştırıyor

Bu sezon tesettür ağabeye modelleri çok şık çok lüks birbirinden namlı tasarımcılar nitelik yarışında bu rekabet alıcılarımıza direk olarak yansımaktadır, Tesettür ağabeye tercihi yaparken binlerce model arasından zevkinize stilinize veya hiç usunuzda olmayan tuvaletlere erişmek çok daha basit.

Düğün nişan laf gibi özel günlerde tesettür ağabeye tercihi yaparken bir çok kriteri göz önünde bulundurmanız gerekiyor, Mesela düğün sahibine çok yakın değilseniz tarlatanlı şişkin bir ağabeye tercihi daha arkaplanda kalmalıdır, Giydiğiniz renk ve ağabeye popüleritesi çok ehemmiyetlidir , uzaktan birinin düğününde çok şık olmak biz çok hanımın seçimi olmamaktadır.

Yakın akraba düğünlerinde ağabeye elbise tercihi, Çok yakın akrabalarda yaşınıza ve yakınlık derecesine göre ağabeye modeli seçilirken azıcık daha uzak akraba ve komşu gibi arkadaşların düğünlerinde ikili ekipler veya üçlü tesettür ekipler daha çok seçim edilmektedir.

Konut buluşmaları altın günleri giysi tercihi veya İsteme giysileri tesettür modelleri için tesettür kıyafetler seçim edilmektedir.

Mesela konutluluğa ilk başlangıç adımı isteme günüdür, Kız istemede giyilecek tesettür elbise modelleri arasında sırf bu günler için oluşturduğumuz suratlarca model mevcut elbise kategorimizden rahatlıkla erişebilirsiniz.

Bayanlar arası günler altın günleri konut davetleri gibi günlerde kibar boydan kıyafetler seçim edilebilir veya ikili tesettür ekipler seçim şıklarınız arasında olabilir.

Tesettür tunik modelleri bu yıl azıcık daha yavaş olacak gibi en büyük nedeni ise daha öncekinden pantolon ve tunik ayrı yapımı yapılır insanlar değişik yerlerden kombinlerlerdi, Şimdi ise ikili ve üçlü ekipler tesettür kombin olarak planlanmaktadır, tunik tercihi yaparken pantolon seçiminide yapmak gidişatında kalıyoruz veya son zamanlarda pantolon yelek kombinleri ön tasarıda bunun içine tunik bluz gibi arayışlarda bulunabiliriz. 2018 tesettür giyim modelleri zariftesettur.com adresinde tüm ayrıntıları ile yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X