Her yeni sezonda moda birbirinden özel tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. En yeni trendler, en özel renkler ve seneye damgasını vuracak tasarımlar yenilenen sezonla beraber kendini ortaya koymaktadır.

Modayı yakından takip eden her bayan gibi hayat stilini tesettürlü ürünlerden yana kullanarak özümsemiş olan kadınlarda tesettür giyim modasını en yakından takip etmektedir.

İslam’ın ön gördüğü çerçevede planlana bir birinden harika tasarımlar tıpkı öbür giyim ürünleri gibi gereken ehemmiyeti kazanmaktadır. Tesettür giyim modasında en çok seçim edilen modellerin başında ise pardösü ve ferace, modelleri gelmektedir. Özellikle iş etraflarında kullanılan tesettürlü dış giyim ürünlerinin başında ise kap ve trençkot modelleri gelmektedir.

Şık bir görüntünün ortaya çıkmasına dayanakçı olan bu eşsiz modeller, değişik ürünlerle özel olarak kombinlenebilmektedir.

Yaz aylarında daha çok ferace ve trençkot modelleri seçim edilirken kış aylarında ise pardösü ve kap modelleri tesettür giyim stilinin olmazsa olmaz dış giyim ürünlerini oluşturmaktadır.

Hatasız bir görüntü tutmak için baştan sona en uygun parçaları kullanmak gerekmektedir. Diz kapaklarına kadar inen tesettürlü tunik modelleri ile en özel kombini oluşturan kumaş pantolonlar, son yarıyılların en çok seçim edilen ürünleri olmaktadır.

Ferace modelleri yaz aylarının en pratik tesettürlü ürünlerini oluşturmaktadır. Özellikle siyah renkli feraceler ve lacivert renkli modeller en çok seçim edilen konut muhtelif giysiler ile basitçe kombinlenebilen modeller olmaktadır. Sizlerde kullanmış çok pratik olan ferace modellerinden yana seçimlerde bulunarak hem şık hem de istediğiniz tesettürlü görüntüye basitçe kavuşabilirsiniz. Dilerseniz değişik dış giyim ürünlerinden olan tunik kap modellerini kullanarak da daha değişik bir görüntüye basit bir biçimde sahip olabilirsiniz. Tesettür giyim geçmişe bakıldığında oldukça zengin bir ürün seçeneklerinden oluşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X