Tesettür dünyasında her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan tesettür giyim Bu anlamda hem model hem renk alternatifine artırmaktadır. Bu kadar çok seçenek ihtimali olması, bayanlara hafifletici yapabilmesinin yanı gizeme nasıl kombin yapabileceğiniz suallerinde uslara getirmektedir. Bu anlamda Tesettürlü bayanların en çok seçim ettiği tesettür ürünleri arasında yer alan tesettür tunik modelleri bir hayli renk beden seninle beraber kombinlenme olanağına sahiptir.

Tunik Kombini

Düz bir biçimde alta doğru inen tesettür tunik modellerinde desenler ve aksesuarlar ön tasarıya çıkmaktadır. Çok daha değişik modellere sahip olan tunik modelleri daha değişik kombin de yapabilme olanağına sahiptir. Önü kısa art uzun modeller dar paça pantolonla beraber çok şık durmaktadır. Zira dar paça pantolon Tuniği ön tasarıya çıkarmaktadır. Öte yandan üst kısmı dar alt kısmı geniş olan tunikler ile pantolon kombini de çok şık durmaktadır bu kombinin altına ince topuklu bir pabuç nazikliğe naziklik katacaktır. Bunun yanında uzun bir kolye ile seçim edilen tunik modelleri de ayrı bir stil ortaya koymaktadır.

Tunik Ve Pabuç Geçimi

Tuniğin ön tasarıya çıkmasını sağlayan bir hayli unsur bulunmaktadır. Deri rengi, pantolon genişliği ya da darlığı, tuniğin kendi rengi gibi bir hayli unsur tesettür tunik kombinlerin de dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Bunların yanısıra dikkat edilmesi gereken en ehemmiyetli hususları biride tunik ile beraber kombin edilecek olan pabuç modelidir. Zira pabuç Her anlamda yalnızca tunikle değil bütün anlamıyla bir şık giyim noktasında tanımlayıcı bir aksesuardır. Bu anlamda tuniğin modeline uygun pabuç tercihi yapılmalıdır. Hani asimetrik kesim bir tunik modeline kesinlikle ince topuklu bir pabuç seçim edilmelidir.

Zira asimetrik kesim tunik olmanın ötesinde kıyafet gibi durduğundan Adana seçim edilecek bir spor pabucu sırıtacaktır. Aynı biçimde üzerinde simge ve semboller bundan atletik bir tunik altına sneaker stil spor pabuç seçim edilmelidir. Bundan dolayı tuniği modeline göre her stilde pabuç seçilebilir. Hem tunik giymek hem ince topuklu pabuç giymek muhtemelken; hem tunik giymek hem spor pabuç giymek de muhtemeldir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X