Kapalı kadınlara müteveccih ürünler, moda dünyası içerisinde nitelikli kumaş kullanımları ve değişik kesimler ile alana getirilmektedir. Kapalı giyim detaylarına uygun olarak hazırlanan ürünlerde kadınların kendi stillerine uygun alternatifleri bulabilmeleri hedeflenmektedir. Bu vaziyete bağlı olarak değişik renklerde ve desenlerde bir hayli nitelikli tasarım ortay konmaktadır.

Sezonun en trend ve enerjik tasarımlarına ise Kibar Tesettür aracılığı ile erişmek oldukça basit hale getirilmiştir. Ürün yelpazesi içerisin bahar renkleri ve bahar sezonunun trend detayları kullanılarak oluşturulan ürünler yer almaktadır. Modaya uygun ürünler içerisinde oldukça geniş bir yere sahip olan kapalı kadınlara müteveccih tasarımlar, tunik, giysi, ağabeye, ekip, tulum, etek gibi modeller kullanılarak planlanmaktadır.

Sezonun Günlük Giyime Müteveccih Öne Çıkan Ürünleri Nelerdir?

Sezonun trend modellerinde ise sarih renkler, rahat kesim ayrıntıları ile oluşturulmaktadır. Sezonun trend tesettür ürünleri arasında tunikler ön tasarıda yer almaktadır. Tunik modelleri günlük kullanımda şık ve kibar bir görünümü sağlamaktadır. Gömlek formunda planlanan, uzun tunik modelleri bebek mavisi gibi renkler kullanılarak planlanmaktadır. Gömlek yaka ve gömlek kesimi kullanılarak oluşturulan tunik modellerinde hafif ve bahara uygun kumaşlar seçim edilmektedir.

Sezonun çizgili tunik tasarımlarında ise beyaz ve mavi renk bir arada kullanılmaktadır. Göğüs kısmında ufak düğmelerin kullanıldığı, gömlek kesimli ve çizgili tunikler sezonun trend ürünleridir. Öbür bir trend model ise simetrik kesimler ile planlanan tunik modelleridir. Ön kısmı diz boyunda, arka kısmı ise daha uzun olarak planlanan asimetrik kesime sahip tunikler sezonun öne çıkan ürünleridir. Asimetrik tasarımlarda kalın çizgiler halinde uygulanan baskılar seçim edilmektedir.

Sezonun yaratıcı modellerinde ise asimetrik ve iki parça olarak planlanan tunikler yer almaktadır. Bu tasarımlarda iç bölgede düz beyaz ve gömlek kumaşından bir tunik kullanılmaktadır. Üst bölgede ise asimetrik kesimli değişik renkte, kısa bir tunik birleştirilmektedir. İnce kumaşların kullanımı açısından hem trend hem de bahara uygun alternatifler yaratılmaktadır. Sezonun sarih renk tasarımları arasında kıyafetler de yer almaktadır. Giysi modellerinde jile tasarımları ve hafif kumaşlar ile oluşturulan değişik stillerde giysi modelleri öne çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X