Bir yazlık kıyafet üzerine ince bir kazak veya ceket ister. Tabakalar tesettür görünümünü tamamlar ve elbisenize ekstra bir şey katar. Ayrıca soğuk yaz geceleri için çok pratik olabilirler. Doğru ayrıntılar gerçekten hoş bakış açısı yaratır. Bilekliklerle dolu kollar ve tabakalı kolyeler, bir elbiseyi zorlamayan aksesuarlardır, ancak azıcık daha fazla dikkat sürükler.

Tesettür Kıyafetlere Yüksek Çizme ve Eşarplar Nasıl İlave Edilmeli?

Giysilerinize ten ceket, kot pantolon, atkı, eşarp ve çizme ziynetleri giyerek, sıradan şık görünüme kavuşurken, tesettür kıyafet modeline de değişik bir biçim verirsiniz. Uzun bir kıyafet genellikle daha nötr bir renkte olabilir. Genel olarak giyim biçimi yukarıyadan alt doğru komin yaparak giyinilmesidir. Ancak eşarp tercihi giyim bitirildikten sonra değiştirilebilir.

Hoş bir kokteyl kıyafeti veya uzunluğu bileklere kadar bir pantolon ile değişik kıyafetler her senenin modasında normal olarak kullanılır. Hoş olduğu sürece uzun bir kıyafet her zaman her civarda rahatça giyinilebilir.

Herkesin web sitelerinden alışveriş yapamayacağı bir reeldir. Bunun için kendini hazır sezmeyebilirler, cesaret edemezler veya beden meseleyi yaşayabilirler. Bu surattan internet alışverişleri süper acil giysi kaideleri için iyi bir çözüm değildir. Bir fotoğraf bin sözcüğe kıymetse, giysiyle alakalı görsel iletiyi iletmek için olası olan en iyi yoldur. Yalnızca kendinizi ifade eden ve tesettürlü bir kadının olması gerektiği gibi olun. Fazla fark yaratmaya çalışmak ve kendinizi bunun için zorlamak makûs neticeler doğurabilir.

Tesettür Giysilerde Normal Kıyafetler Nasıl Kullanılır?

Normal parçaları tarzlarınızda kullanmaya mücadele edin. Hoş giyinmek için, gardırobunuzda bazı normal parçalara sahip olmanız ehemmiyetlidir. Genellikle lacivert blazer veya iyi hazırlanmış siyah V yakalı tişört gibi kolay ve nazik elbiseler sınayabilirsiniz. Kolay görünmelerine karşın, bu parçaları her zaman aksesuarlarla bitirebilirsiniz. Temel normal parçaların karıştırılması ve eşleştirilmesi genellikle daha basittir, başka bir deyişle muhtelif elbiselerde kullanılabilirler.

Birkaç yardım elbiseyi satın alın. Elbiseleriniz çok kolay olsalar dahi onları öne çıkaracak bazı şive parçaları satın alın. Bu şiveler bayağıda giymediğiniz parlak renkler veya renkli desenler olabilir. Misalin, beyaz tişört ve lacivert bir etek kolay bir giysi olabilir, ama bir ceket veya desenli bir kazakla esrarengiz hale getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettürler Yaz Modasında Cıvıl Cıvıl! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X